Aktorzy "Skazanej" zwracają się do widzów. Co mają do przekazania?

Adamska, Kulesza, Malikowska
Kulesza, Adamska, Jasik zwracają się do widzów
Serial "Skazana" dobiegł końca. Na platformie Max są już dostępne wszystkie odcinki tej produkcji. Na zakończenie aktorzy mają kilka słów do fanów.

"Skazana" cieszyła się dużą popularnością przez kilka lat. Widzowie z chęcią śledzili losy Alicji Mazur, jej rodziny i znajomych, a także współosadzonych w Zakładzie Karnym w Zabrzu. Produkcja doczekała się 4. sezonów. Właśnie na platformie Max pojawił się finałowy odcinek.

Spotkaliśmy się z aktorkami "Skazanej" na planie podczas pracy nad ostatnimi odcinkami. Wszystkie zgodnie mówiły, że ten projekt był dla nich ważny i wiele zmienił w ich życiu. Agata Kulesza, Marta Malikowska, Kinga Jasik, Aleksandra Adamska, Joanna Gonschorek i Marta Ścisłowicz skierowały kilka słów do fanów.

Widzowie dziękuję. Kiedy to zaczynaliśmy, nie wiedzieliśmy, że nas polubicie i pokochacie ten serial, że przejdziecie z nami przez te sezony. [...]  Życzę Wam dużo nowych, fajnych seriali. Dziękuję Wam. 
- powiedziała Agata Kulesza.

Marta Malikowska, która wcielała się w charyzmatyczną postać Kosy, podkreślała w wywiadach, że ta postać miała na nią duży wpływ.

- Postać Kosy dała mi możliwość uruchomienia takich emocji, o których nie miałam pojęcia, że potrafię być tak okrutna, zła i że mam takie pokłady tego, że mogę to uruchomić. To było zaskakujące, ale cieszę się też, że dzięki produkcji i scenarzystkom, że tak napisali tę postać, że ona mogła ewoluować, być już w ostatnim, czwartym sezonie bardziej po tej jasnej stronie mocy. Macierzyństwo i urodzenie dziecka to był taki zastrzyk miłości dla Kosy, że dał jej nadzieję i odwagę, zmienił jej całe życie - powiedziała aktorka podczas spotkania prasowego.

Jestem bardzo wdzięczna za to, że przez cztery lata oglądaliście, wspieraliście, kibicowaliście. Za wszystkie dziękuję na mieście, w sklepie, na lotnisku. To jest duża radość i jestem bardzo wdzięczna. Dziękuję Wam. 
- podziękowała fanom Marta Malikowska.

"Skazana 4" - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" można oglądać na platformie Max.

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Skazana 4, odcinek 4
Skazana 4, odcinek 4: Marta Malikowska, Agata Kulesza
SKAZANA_4_DZIEN_27_13_12_2023_ODC_4-2
SKAZANA_4_DZIEN_31_19_12_2023_ODC_4-34
SKAZANA_4_DZIEN_31_19_12_2023_ODC_4-36
+12
Zobacz galerię

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?