Skazana 4: Dorota wie, gdzie są pieniądze Hepnera. Wywiodła wszystkich w pole?

Skazana 4, odcinek 4: Gabriela Muskała
Skazana 4: Dorota znajduje skarb Hepnera
Na platformie Max pojawił się już ostatni odcinek 4. sezonu serialu "Skazana". Dorota Wójcik ponownie rozdaje karty. Jaki będzie finał jej działania?

Dorota Wójcik uciekła z więziennego oddziału psychiatrycznego. Udało jej się wymknąć policji. Zamierza zadbać o własne interesy. W tym celu udaje się do mieszkania Sylwestra Hepnera. To właśnie tam znajdują się te legendarne wielkie pieniądze. Kiedy przeszukuje mieszkanie, na miejscu pojawia się Mario. Dochodzi do konfrontacji. Były policjant przyznaje, że mogą sobie nawzajem pomóc: on ułatwi Wójcik ucieczkę, a ta da mu dostęp do pieniędzy.

Skazana 4, odcinek 4
Skazana 4, odcinek 4: Marta Malikowska, Agata Kulesza
SKAZANA_4_DZIEN_27_13_12_2023_ODC_4-2
SKAZANA_4_DZIEN_31_19_12_2023_ODC_4-34
SKAZANA_4_DZIEN_31_19_12_2023_ODC_4-36
+12
Zobacz galerię

"Skazana 4" - co wydarzy się w 4. odcinku?

Mario strzela do Pati i rani ją w stopę. Nadal grozi jej śmiercią.

Alicja przy pomocy Kosy i Penisa próbuje wydobyć pieniądze z miejsca wskazanego przez Dorotę.

W międzyczasie Dorota ucieka z karetki. Po zmyleniu pościgu prokuratora Sobeckiego i policji udaje się do apartamentu Hepnera. Tam spotyka Maria. Zawierają układ — jemu zależy na forsie Hepnera, jej na Mazur. By uratować Pati, Alicja decyduje się na bycie przynętą. Razem z Kraszeckim jadą do wyznaczonego przez Maria miejsca.

"Skazana 4" - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" można oglądać na platformie Max od 11 czerwca. Nowe odcinki co piątek.

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Agata Kulesza żegna Olę Adamską

240404 SKAZANA 4 Kulesza Ola pozegnanie
Agata Kulesza: "Jest mi smutno i odczuwam ten koniec"

4. sezon serialu "Skazana" jest finałowym spotkanie z bohaterami tej produkcji. Agata Kulesza od pierwszego sezonu stworzyła wyjątkową postać Alicji Mazur, której relacja z Pati Cichy (Aleksandra Adamska) wzbudzała wiele emocji. Aktorki wytworzyły świetną ekranową chemię. Widzowie pokochały ich bohaterki, a sama Kulesza i Adamska z radością mówią o pełnej wzruszeń relacji poza ekranem. Byliśmy z kamerą na planie serialu, podczas realizacji ostatnich scen z udziałem Oli Adamskiej.

Dopiero teraz, kiedy zdałam sobie sprawę, że Ola skończyła, o trochę dla mnie też się trochę wzruszam, bo to jest dla mnie koniec "Skazanej". [...] Nie potrafię odłączyć swojej postaci Alicji Mazur od postaci, którą wykreowała Ola Adamska, od Pati. [...]  Jestem bardzo zadowolona z tego spotkania z Olą  i niezwykle z niej dumna, że taka była odważna w tym, co zrobiła.
powiedziała Agata Kulesza

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości