Jak wyglądały ostatnie dni na planie "Skazanej"? Za czym będą tęsknić aktorzy?

Ola Adamska, Barbara Burska
Na planie "Skazanej". Jak wyglądały ostatnie dni?
Serial "Skazana" dobiegł końca. Na platformie Max można oglądać wszystkie 4. sezony losów Alicji Mazur. Byliśmy z kamerą na planie podczas ostatnich dni zdjęciowych. Zobaczcie, jaka była atmosfera.

Serial "Skazana" powstawał od 2021 roku. Powstały 4. sezony opowieści o sędzi Alicji Mazur, która została skazana za zbrodnię, której nie popełniła. Za sterami serialu od początku stał Bartosz Konopka. Projekt rozwijany był przez Zespół Produkcji Fabularnej. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada Bartosz Konopka, za zdjęcia Mikołaj Łebkowski PSC, a za casting Viola Borcuch. Scenografią zajmuje się Marcelina Początek-Kunikowska i Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz  Blachnicki.  

Obok Agaty Kuleszy w obsadzie finałowej serii znaleźli się Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy "Pati"); Marta Malikowska (Agata Strzelecka "Kosa"), Gabriela Muskała (Dorota Wójcik), Leszek Lichota (Michał Kraszecki), Tomasz Schuchardt (Bartłomiej Dworak "Penis"), Marta Ścisłowicz (Basia Dworak), Kinga Jasik (Wiktoria Panek "Wiki"), Jacek Beler (Mariusz Piotrowski "Mario"), Joanna Gonschorek (Swieta Palamarczuk), Konrad Eleryk (Krystian), Artur Paczesny (Doktor Obara), Dawid Zawadzki (Smentoch), Juliusz Chrząstowski (Richter), Martyna Byczkowska (Hanna Mazur), Hanna Klepacka (Krystyna Nowak "Campina"), Monika Dawidziuk ("Amfisa"), Monika Obara (Strażniczka Ziętarek), Marta Stalmierska ("Shiba"), Karolina Micuła ("Krzywa"), Irena Melcer (Mariolka), Angelika Cegielska (Mirka) i Hanna Chojnacka-Gościniak (Anna Wiśniewska).

Na planie Barbara Burska (II reż. i asystentka reż.) stała się naszym wewnętrzną wysłanniczką, dzięki której dowiedzieliśmy, co twórcy "Skazanej" zapamiętają z pracy przy tym projekcie i z czym będą im się kojarzyły te zdjęcia. Zobaczcie materiał.

Agata Kulesza żegna Olę Adamską

240404 SKAZANA 4 Kulesza Ola pozegnanie
Agata Kulesza: "Jest mi smutno i odczuwam ten koniec"

4. sezon serialu "Skazana" jest finałowym spotkaniem z bohaterami tej produkcji. Agata Kulesza od pierwszego sezonu stworzyła wyjątkową postać Alicji Mazur, której relacja z Pati Cichy (Aleksandra Adamska) wzbudzała wiele emocji. Aktorki wytworzyły świetną ekranową chemię. Widzowie pokochały ich bohaterki, a sama Kulesza i Adamska z radością mówią o pełnej wzruszeń relacji poza ekranem. Byliśmy z kamerą na planie serialu, podczas realizacji ostatnich scen z udziałem Oli Adamskiej.

Dopiero teraz, kiedy zdałam sobie sprawę, że Ola skończyła, o trochę dla mnie też się trochę wzruszam, bo to jest dla mnie koniec "Skazanej". [...] Nie potrafię odłączyć swojej postaci Alicji Mazur od postaci, którą wykreowała Ola Adamska, od Pati. [...]  Jestem bardzo zadowolona z tego spotkania z Olą  i niezwykle z niej dumna, że taka była odważna w tym, co zrobiła.
powiedziała Agata Kulesza

"Skazana 4" - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" można oglądać na platformie Max.

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Skazana 4, odcinek 4
Skazana 4, odcinek 4: Marta Malikowska, Agata Kulesza
SKAZANA_4_DZIEN_27_13_12_2023_ODC_4-2
SKAZANA_4_DZIEN_31_19_12_2023_ODC_4-34
SKAZANA_4_DZIEN_31_19_12_2023_ODC_4-36
+12
Zobacz galerię

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?