"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3821-3824: Zimińscy usłyszą coś szokującego! Ich życie może się zmienić nieodwracalnie

Na Wspólnej, odcinek 3821: Halinka (Katarzyna Żak) podejmie szokującą decyzję!
W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej"!
Źródło: TVN
Jak potoczą się losy bohaterów w nadchodzącym tygodniu? Czy Igor (Jakub Wesołowski) zapomni o Eli (Paulina Chapko) i znowu się zakocha? Czy Damian (Waldemar Błaszczyk) na stałe zwiąże się z Martyną? Zobaczcie zwiastun najnowszych odcinków serialu TVN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej": Nowa miłość Igora. Zwiastun tygodniowy odcinków 3821-3824!

Nadchodzący tydzień będzie dla bohaterów "Na Wspólnej" pełen emocji. Igor za namową córki spotka się z Kamilem (Kazimierz Mazur). W pubie przypadkiem poznaje tajemniczą barmankę (Sonia Mietielica), którą jest wyraźnie oczarowany. Czy to początek nowej miłości? Oglądajcie nowe odcinki "Na Wspólnej", aby się przekonać.

Na Wspólnej, odcinek 3821: Igor na szybkich randkach
Na Wspólnej, odcinek 3821: Igor na szybkich randkach

"Na Wspólnej": Pożegnanie Stefana (Maciej Kujawski)

Halinę Dębkową (Katarzyna Żak) i Zimińskich czekają ciężkie chwile, muszą wspólnie pożegnać męża i przyjaciela... Po powrocie z pogrzebu Halina oznajmi przyjaciołom, że podjęła ważną decyzję w sprawie ich wspólnej restauracji. Chce sprzedać swoje udziały! Jak na te wieści zareagują Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl)?

Na Wspólnej, odcinek 3821: Halinka (Katarzyna Żak) podejmie szokującą decyzję!
Na Wspólnej, odcinek 3821: Halinka (Katarzyna Żak) podejmie szokującą decyzję!
"Na Wspólnej": Ula (Julia Jurek) dowie się, że Natan (Vitalik Havryla) ma żonę?!

Zakochany w Uli Natan wciąż boi się wyznać dziewczynie prawdy o swoim małżeństwie. Chce przeprowadzić szybki rozwód w tajemnicy. Jednak jego obecna żona, Karolina, zmienia zdanie i żąda za rozstanie 10 tysięcy złotych! Czy Natan odzyska wolność, zanim prawda wyjdzie na jaw?! A może powie Uli wszystko, zanim będzie za późno?

Czytaj więcej o "Na Wspólnej":

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Co w nowych odcinkach serialu? Kiedy jest emisja "Na Wspólnej"?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN! Prapremiery możecie oglądać codziennie w Player.pl!

Przypominamy, serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami.

Zobacz też:

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?