"Na Wspólnej" w odcinku 3820: Kłótnią z byłą żoną, walka o syna i Zięba w szale!

Kadr z odcinka 3820 serialu TVN "Na Wspólnej".
"Na Wspólnej" - 3820
Źródło: x-news
Jesteście ciekawi, co wydarzyło się w odcinku 3820? Przeczytajcie najnowsze streszczenie odcinka serialu TVN "Na Wspólnej". Dlaczego Włodek (Mieczysław Hryniewicz) wpadł w szał? Jak potoczyły się losy Uli i Natana? Sprawdźcie już teraz.

"Na Wspólnej": Czy Smolny (Łukasz Konopka) nauczy się rozmawiać z synem?

Krzysztof (Łukasz Konopka) i Artur (Janusz Chabior) informują dziennikarzy o oficjalnym połączeniu ich redakcji w „Wspólny Kraj”. Smolny pozostawia sprawę fuzji Kwiatkowskiemu a sam - chcąc jak najwięcej dowiedzieć się o sytuacji w jakiej znalazł się jego syn - sięga po książkę o osobach transpłciowych. Jakiś czas później Przemek wpada do biura ojca i widząc, co Krzysztof czyta domyśla się, że Grzesiek już mu powiedział kim się czuje. Smolny wyznaje, że nie wie jak postępować z synem, by go nie krzywdzić. Przemek radzi, aby nie robił nic na siłę i traktował Grześka (Jakub Tofil) jak dawniej.Wieczorem Smolny i jego synowie wspólnie przygotowują kolację przy okazji świetnie się bawiąc…

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" w odcinku 3820: Kłótnią z byłą żoną, walka o syna i Zięba w szale!
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Włodek (Mieczysław Hryniewicz) wpada w szał!

Mania poznaje przed barem dziadków chłopaka, który wzbudza jej zainteresowanie. Natomiast on zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Adam zauroczony wnuczką Ziębów kompletnie traci dla niej głowę. Zięba (Mieczysław Hryniewicz) widząc jego nieprzytomne spojrzenie, życzliwym słowem i gestem stara się go delikatnie ściągnąć na ziemię. 

W barze pojawia się kobieta, która od kilku dni codziennie u nich kupuje posiłki. Kiedy Maria jest na zapleczu, aby przygotować dla niej jedzenie, kobieta ukradkiem rozkłada na stolikach ulotki reklamowe. Gdy Ziębowie zauważają reklamę kebabu, który otwiera się naprzeciwko ich baru zaczynają martwić się o swój biznes. Chwilę później Włodek odkrywa, że synem właściciela konkurencyjnego lokalu jest chłopak, który zakochał się w Mani. Zięba przekonany, że to Adam podrzucił ulotki robi chłopcu karczemną awanturę…

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" w odcinku 3820: Kłótnią z byłą żoną, walka o syna i Zięba w szale!

"Na Wspólnej": Natan ma żonę i był narkonamem?! Rozwiedzie się?

Natan jest w szoku widząc swoją żonę, która oznajmia mu, że dla niego przestała ćpać i chce ratować ich małżeństwo. Natan jednak wie, że to nieprawda. Zdenerwowany siłą odciąga ją na bok i oznajmia, że to już koniec ich małżeństwa – on chce rozwodu. W końcu Karolina przystaje na jego żądania.

Kamil (Kazimierz Mazur)) zaniepokojony tym, co wczoraj usłyszał o Natanie rozmawia o tym z córką i prosi, aby zachowała czujność w relacji z synem pani Alicji. Ula zapewnia ojca, że Natan jest w porządku. Hoffera to nie uspokaja i jakiś czas później rozmawia z Natanem, który zapewnia go że bardzo poważnie traktuje związek z Ulą.

Alicja próbuje przekonać syna, aby jak najszybciej poinformował Ulę, że jest żonaty. Chłopak zapewnia, że to zrobi, ale musi działać ostrożnie, aby Karo nie rozwaliła jego związku z Hofferówną. Jednak Karolina orientuje się, że jej mąż jest zakochany. Niezadowolona z tego faktu informuje go, że może zapomnieć o rozwodzie…    

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" w odcinku 3820: Kłótnią z byłą żoną, walka o syna i Zięba w szale!
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy można zobaczyć serial "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3820 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości