"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3805 w TV: Grzesiek przyłapany?! Jak to się skończy?

"Na Wspólnej" - 3805
240416_NA_WSPOLNEJ_s22_odc3805_fr3

Przemek nagle zjawia się u Grześka (Jakub Tofil).. gdy ten robi mocny makijaż. Jak na tę sytuację zareaguje brat? Czy była partnerka Lwa (Przemysław Sadowski) poróżni kochanków? Obejrzyjcie już teraz fragment najnowszego odcinka 3805 serialu TVN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej": Seria wpadek Grześka (Jakub Tofil)?!

Grzesiek (Jakub Tofil) prosi ojca, żeby pozwolił mu nie iść do szkoły. Smolny (Łukasz Konopka) się zgadza, ale dzwoni do Przemka, żeby odwiedził brata. Ten wpada, gdy Grzesiek… robi makijaż! Wieczorem młody Smolny doznaje szoku - na osiemnastce Decybela Hela pojawia się ubrana w sukienkę, którą tak bardzo chciał sobie kupić! Grzesiek jest wściekły na swoją dziewczynę…

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3805 w TV: Grzesiek przyłapany?! Jak to się skończy?
Źródło: x-news

Zobaczcie fragment odcinka 3805 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Nad Weronikę (Renata Dancewicz) nadciągają poważne kłopoty!

Nalepa (Przemysław Sadowski) zaprasza Weronikę (Renata Dancewicz) na randkę. Ta odmawia - jej syn ma objawy zatrucia. Lew przyjeżdża zbadać Kacpra i orientuje się, że chłopak pił wczoraj alkohol. Kacper błaga lekarza, żeby nie mówił o tym mamie… Wieczorem Roztocka i Nalepa spotykają się w klubie z Olgą. Impreza kończy się porażką - Weronika już ma naprawdę dość byłej partnerki Lwa!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3805 w TV: Grzesiek przyłapany?! Jak to się skończy?
Źródło: x-news

"Na Wspólnej" Teresa (Izabela Dąbrowska) chce ratować Patryka, a Gosia (Anna Kerth) traci cierpliwość!

Gosia (Anna Kerth) idzie na kolejną lekcję ze znienawidzoną pierwszą klasą. Okazuje się, że w sali nikogo nie ma! Gosia dyszy zemstą… Tymczasem do Teresy (Izabela Dąbrowska) dzwoni Patryk i prosi ją o pomoc. Wieczorem, w chłodzie i deszczu, Bednarczuk z mężem szukają chłopaka – Teresa musi go ratować!

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3805 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości