"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3848-3851: Dramat rodzinny i poważne problemy Kasi!

"Na Wspólnej" - 3848
"Na Wspólnej": Zwiastun tygodniowy!
Źródło: TVN
Ujawniamy tajemnice nadchodzących odcinków 3848-3851 serialu TVN "Na Wspólnej". Czerski (Mariusz Zaniewski) zostanie aresztowany? Czy Kasia (Julia Chatys) będzie adorować ucznia? Sprawdźcie już teraz, co się wydarzy.

Zwiastun tygodniowy odcinków 3848-3851 serialu TVN "Na Wspólnej"

Nadchodzący tydzień z serialem "Na Wspólnej" będzie bardzo gorący. Kasia Berg (Julia Chatys) będzie miała problemy. Czarne chmury zawisną też nad Czerskim (Mariusz Zaniewski) - będzie to miało związek z jego córką. Dojdzie do ostrej scysji z Amelią – czy wyjdzie na jaw jej kłamstwo? Jak potoczą się losy pozostałych bohaterów najbardziej znanej ulicy w Polsce? Wszystkiego dowiecie się oglądając najnowsze odcinki serialu TVN "Na Wspólnej". Tymczasem, zobaczcie zwiastun tygodniowy odcinków 3848-3851.

Czerski (Mariusz Zaniewski)
"Na Wspólnej" - 3851
Czerski (Mariusz Zaniewski)
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Max!

Serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające - z życia wzięte - wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! 

Emisja telenoweli od poniedziałku do czwartku o godz.20.10 w TVN!

Zobacz też:

Autor: M.Zaremba

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości