"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3846 w TV: Totalne starcie Smolnego z Bradecką!

Anna Dereszowska - "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3846 w TV: Totalne starcie Smolnego z Bradecką!
Źródło: TVN
Smolny (Łukasz Konopka) będzie wybielał patocelebrytkę? A może Basia (Grażyna Wolszczak) ma rację? Krzysztof boi się silnej kobiety? Zobaczcie fragment najnowszego odcinka 3846 serialu TVN "Na Wspólnej". Jak potoczą się losy Czerskiego (Mariusz Zaniewski) i Amelii? Czy uda mu się okiełznać niepokorną córkę? Sprawdźcie już teraz.

Totalne starcie Smolnego (Łukasz Konopka) z Bradecką (Anna Dereszowska)!

Bradecka (Anna Dereszowska) mówi Smolnemu (Łukasz Konopka), że w książce, którą Krzysztof ma o niej napisać, musi wyjaśnić kłamstwa na swój temat. I chce na niej zarobić. W domu Smolny oznajmia żonie, że nie zamierza wybielać patocelebrytki! Basia (Grażyna Wolszczak) wjeżdża mu na ambicję - boi się silnej kobiety?! Wieczorem Smolny spotyka się z Bradecką – napisze o niej pod warunkiem, że będzie to cała prawda, bez cenzury!

"Na Wspólnej" - 3846
"Na Wspólnej" - 3846
Źródło: x-news

A co jeszcze wydarzy się w odcinku 3846 serialu "Na Wspólnej"?

Czerski (Mariusz Zaniewski) daje szlaban Amelii – ona ma to gdzieś!

Amelia wraca po nocnym imprezowaniu z Radkiem. Wkurzony Czerski (Mariusz Zaniewski) chce zostać w domu, jednak nie udaje mu się odwołać służbowego wyjazdu. Ale daje córce szlaban! Kiedy tylko wychodzi, Amelia z koleżanką idą do sklepu i… kradną piwo! Przypadkowo widzi to Ola Zimińska (Marta Wierzbicka)… Wieczorem u Czerskiego rozkręca się epicka impreza!

"Na Wspólnej" - 3846
"Na Wspólnej" - 3846
Źródło: x-news

Iga (Lidia Sadowa) osaczana przez sąsiada?!

Marta pomaga Idze (Lidia Sadowa) w opiece nad chorą córeczką. Niespodziewanie do Przybysz wpada jej nowopoznany sąsiad – chce naprawić ogrodzenie, które zepsuł. Leśniewska widzi, że przystojniak Kuba (Przemysław Cypryański) wyraźnie leci na Igę… Wieczorem sąsiad ma szansę naprawdę się wykazać – córkę Przybysz trzeba zawieźć do szpitala!

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające — z życia wzięte — wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! 

Emisja telenoweli od poniedziałku do czwartku o 20.10 w TVN.

Oglądaj serial "Na Wspólnej" także w Max!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?