"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3824 w TV: Kamil dowiaduje się, że Natan jest oszustem i wpada w szał!

Bez tytułu
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3824 w TV: Oszustwa Natana wyjdą na jaw?!
Źródło: TVN
Czy Kamil (Kazimierz Mazur) uchroni córkę przed Natanem? Jak zareaguje na wieść, że ukochany Uli ma żonę? Zobaczcie fragment odcinka 3824 serialu TVN "Na Wspólnej"! Czy Cieślik weźmie rozwód z żoną? Sprawdźcie już teraz.

"Na Wspólnej": Kamil (Kazimierz Mazur) już wie, że Natan oszukuje jego córkę!

Natan spotyka się z Karoliną w sprawie ich rozwodu. Dziewczyna stawia sprawę jasno – zgodzi się, ale za 10 tysięcy złotych! Chłopak przynosi dokumenty rozwodowe mamie - prosi, żeby sprawdził to jej znajomy prawnik. Przypadkowo o całej sprawie dowiaduje się Kamil (Kazimierz Mazur). Trafia go szlag i żąda, by Natan powiedział Uli, że ma żonę!

Zobaczcie fragment odcinka 3824 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Monika (Sylwia Gliwa) kontra Martyna – serce Cieślika (Waldemar Błaszczak) zgarnie… ta druga!

Monika (Sylwia Gliwa) wyznaje siostrze, co czuje - Damian (Waldemar Błaszczak) chyba wciąż ją kocha, bo ostatnio świetnie im się rozmawiało i ją pocałował na pożegnanie… Tymczasem Martyna wita Damiana eleganckim śniadaniem skacząc koło w wyzywającej miniówce. Siostra Wojtka mówi, że chciała Cieślikowi zrobić przyjemność, bo bardzo go lubi. Para całuje się i ląduje w łóżku!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3824 w TV: Kamil dowiaduje się, że Natan jest oszustem i wpada w szał!
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Berg (Wojciech Brzeziński) w szoku – Alina miesza na całego w jego firmie!

Bogdan jest coraz bardziej poirytowany asystentką Urbańskiego - kobieta sprawdza dokumenty i węszy! Berg podejrzewa, że raportuje wszystko szefowi. Tymczasem Antek wręcz adoruje Alinę – a ta uważa, że jest zbyt inteligentny, żeby być tylko mechanikiem… Wieczorem Berg (Wojciech Brzeziński) znajduje w biurze zamówienie podpisane przez Alinę – odkrywa, że to… córka jego nowego szefa!

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3824 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl!

Przypominamy, serial "Na Wspólnej" emitowany jest od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN.

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości