"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3820 w TV: Ukochany Uli jest żonaty!

"Na Wspólnej" - 3820
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ w odcinku 3820 w TV: Natan dostanie rozwód?
Źródło: TVN
Kamil (Kazimierz Mazur) prosi córkę o czujność – słyszał rozmowę Alicji z synem i wie, że chłopak może ją oszukiwać. Czy Ula wysłucha ojca? Jak potoczą się losy Ziębów? Czy stracą swój bar? Zobaczcie fragment odcinka 3820 serialu TVN "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej": Ula nie wie, że jej ukochany jest… żonaty!

Karolina oznajmia Natanowi, że chce ratować ich… małżeństwo! Twierdzi, że dla niego przestała ćpać. Natan jednak wie, że to nieprawda – prosi, by zgodziła się na rozwód… Tymczasem Kamil (Kazimierz Mazur) prosi córkę o czujność – słyszał rozmowę Alicji z synem i wie, że chłopak może ją oszukiwać. Wieczorem Karolina widzi Ulę z Natanem – zazdrosna, natychmiast wysyła mu wiadomość, że nigdy nie da mu rozwodu!

Zobaczcie fragment odcinka 3820 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Smolny (Łukasz Konopka) zamartwia się o Grześka (Jakub Tofil) – pomaga mu drugi syn!

Smolny (Łukasz Konopka) czyta książkę o osobach transpłciowych. Widzi to Przemek - domyśla się, że ojciec już wie, co dzieje się z Grześkiem. Krzysztof (Łukasz Konopka) zwierza się synowi, że nie wie jak postępować z jego bratem, by go nie krzywdzić. Przemek - słysząc, że Grzesiek sam wyznał wszystko tacie - stwierdza, że widocznie ma do niego zaufanie. Radzi Smolnemu, żeby traktował syna jak wcześniej...  

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3820 w TV: Ukochany Uli jest żonaty!
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Mania (Zuzanna Kaszuba) nieszczęśliwie zakochana?!

Mania (Zuzanna Kaszuba) zderza się na Wspólnej z przystojnym chłopakiem. Adam wchodzi za Szulcówną do baru Ziębów i wpatruje się w nią zauroczony. Dziewczyna też zerka na niego z uśmiechem… Włodek (Kazimierz Mazur) znajduje na stolikach ulotki reklamujące otwierany naprzeciwko lokal z kebabem! Okazuje się, że Adam jest synem właściciela. Wściekły Zięba (Mieczysław Hryniewicz) wrzeszczy na chłopaka - jest pewny, że to on podrzucił ulotki!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3820 w TV: Ukochany Uli jest żonaty!

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3820 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości