"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3815 w TV: Lew przegrywa walkę o życie!

"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3814 w TV: Lew przegrywa walkę o życie!
Źródło: TVN
Pacjentka Nalepy (Przemysław Sadowski) zostaje znaleziona martwa! Kto poniesie za to odpowiedzialność? Jak potoczą się losy pozostałych bohaterów? Zobaczcie fragment odcinka 3815 przed premierą w telewizji!

"Na Wspólnej": Lew (Przemysław Sadowski) przegrywa walkę o życie!

Nalepa (Przemysław Sadowski) ma już wyniki badań „leków” znachora – zawierają narkotyk: psylocybinę! Nagle na oddział trafia pacjentka uzdrowiciela, Lena - w krytycznym stanie. Lew natychmiast zleca testy toksykologiczne… Kiedy dziewczyna odzyskuje przytomność Nalepa uświadamia jej, że specyfik od jej guru mógł ją zabić! Lena w to nie wierzy - gdy zostaje sama, pije „lekarstwo”… Jakiś czas później zostaje znaleziona martwa!

Zobaczcie fragment odcinka 3815 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Tadeusz słono zapłaci za błędy młodości?!

Łukasz się zemścił – sprowokował boksera bronionego przez Zakościelnych! Filmik z bitym przez Byczewskiego chłopakiem krąży po sieci… Zakościelny posądza syna, że wygadał się kumplowi. Dla Tadeusza przyszedł czas rozliczeń – najpierw z ojcem, potem z Łukaszem. Daria (Patrycja Topajew) też pozna prawdę o mrocznej przeszłości swojego chłopaka. Czy nadal będzie chciała z nim być?!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3815 w TV: Lew przegrywa walkę o życie!
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Afera z „pijaną” Gosią (Anna Kerth) rozkręca się!

Roztrzęsiona Dębkowa wie tylko tyle, że Stefan (Maciej Kujawski) w Norwegii zmarł na serce. Marek (Grzegorz Gzyl) pomaga Halinie, która ledwie kontaktuje… Tymczasem Danka (Lucyna Malec) przesłuchuje uczniów - musi wiedzieć, dlaczego Gosia (Anna Kerth) prawie pobiła ucznia. Julek, który widział co zrobił Kris, milczy. Ojciec Krisa wręcza dyrektorce Zimińskiej pismo, które kieruje do sądu – on nie pozwoli, by pijana nauczycielka szarpała jego syna!

Na Wspólnej
Na Wspólnej

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3815 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości