"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3812 w TV: Zemsta będzie bolesna?!

"Na Wspólnej" - 3811
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3812: Czy zraniona Tosia zburzy szczęście Uli?!
Źródło: TVN
Tosia rzuca się na Natana i wymusza na nim pocałunek, następnie dopada Ulę i pokazuje jej dowód zdrady. Co zrobi Ula? Zobaczcie fragment odcinka 3811 serialu TVN "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej": Czy zraniona Tosia zburzy szczęście Uli?!

Natan przychodzi na spotkanie z Tosią, która… rzuca mu się na szyję i wpija w jego usta! Jej koleżanka robi im zdjęcia. Wzburzony chłopak odpycha Tośkę, ale ona ma już dowód jego „zdrady”. Natychmiast dopada Ulę i pokazuje zdjęcie twierdząc, że ma z Natanem romans! Co zrobi Ula?!

Zobaczcie fragment odcinka 3812 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Grzesiek (Jakub Tofil) pod ścianą – czy wyzna ukochanej, kim się czuje?!

Grzesiek (Jakub Tofil) jest zazdrosny widząc, jak przy Heli kręci się Piotrek. Gdy chłopak staje się nachalny, młody Smolny staje w obronie ukochanej. Wtedy Piotrek wypala, że przecież Grzesiek jest z Sarą! Słyszał wczoraj jego rozmowę z Wałkiem. Hela jest w szoku – chce wiedzieć, jak długo Grzesiek ją zdradzał?! Czy chłopak wyzna ukochanej prawdę o sobie?!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3812 w TV: Zemsta będzie bolesna?!
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Nalepa (Przemysław Sadowski) w natarciu, Adamski w defensywie…

Weronika (Renata Dancewicz) przynosi Lwu kopie akt z procesu przeciwko znachorowi, którego Nalepa chce zniszczyć. Roztocka przekonuje - muszą udowodnić, że mikstury mężczyzny szkodzą pacjentom! Tymczasem w szpitalu personel hucznie żegna dyrektora Adamskiego. Ten jest przybity – martwi się o swoją przyszłość. Kamil (Kazimierz Mazur) proponuje swoim lekarzom, żeby Adamski wrócił na ich oddział jako kardiochirurg…

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3812 w TV: Zemsta będzie bolesna?!
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3812 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN. Dziś wyjątkowo emisja odcinka na antenie TVN o godz. 20.05!

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości