"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3811 w TV: Weronika nie odpuszcza zwyrodniałym patostreamerom!

"Na Wspólnej" - 3810
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ W TV: Weronika nie odpuszcza zwyrodniałym patostreamerom!
Źródło: TVN
Już wiadomo dlaczego dziewczynka z klasy Kacpra popełniła samobójstwo! Policja dociera do wstrząsającego nagrania! Zobaczcie fragment najnowszego odcinka 3811 serialu TVN "Na Wspólnej" i sprawdźcie, czy Grzesiek poradzi sobie z hejtem po coming oucie!

"Na Wspólnej": Weronika nie odpuszcza zwyrodniałym patostreamerom!

Kacper ma pretensje o to, że mama (Renata Dancewicz) zgłosiła sprawę dyrektorce – teraz filmik, na którym się nad nim znęcają, stał się viralem! Weronika nie odpuszcza – idzie z tym do Roberta (Dariusz Wnuk). Tadeusiak przesyła filmik policyjnym informatykom, a ci znajdują inne nagranie pochodzące z tego samego źródła. Chuligani upokarzają na nim koleżankę z klasy Kacpra. Do Roztockiej dociera, że ta dziewczynka targnęła się na swoje życie!!!

Zobaczcie fragment odcinka 3811 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Ula zakochana – czy jest oszukiwana?!

Natan budzi Ulę pocałunkami. Gdy młodzi wychodzą z mieszkania Hofferów, spotykają Alicję – mamę chłopaka. Kobieta nie jest zadowolona widząc ich razem... Jakiś czas później młodzi wpadają na kupla Natana, który wypytuje go o pobyt w Paryżu i o jakąś dziewczynę. Gdy Ula dopytuje o nią ukochanego, ten nie chce rozmawiać o swojej eks… Wieczorem do Natana dzwoni Tosia – podstępem umawia się z nim na spotkanie!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3811 w TV: Weronika nie odpuszcza zwyrodniałym patostreamerom!
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Pętla wokół Grześka zaciska się!

Grzesiek (Jakub Tofil) budzi poruszenie, kiedy pojawia się w szkole z siniakami na twarzy. Wałek mówi młodemu Smolnemu o tym, że odkrył jego nowy nick na aplikacji muzycznej - chce wiedzieć, kim jest Sara. Ich rozmowę słyszy Piotrek… Wieczorem Basia (Grażyna Wolszczak) przekonuje Grześka, żeby powiedział Heli prawdę o sobie. Jeśli ją kocha!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3811 w TV: Weronika nie odpuszcza zwyrodniałym patostreamerom!
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3811 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN. Dziś wyjątkowo emisja odcinka o godz. 20.05 na antenie TVN!

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości