Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3809: Grzesiek ciężko pobity podczas spaceru! Wszystko przez kobiecy strój?

"Na Wspólnej" - 3809
Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3809: Totalna rewolucja w życiu Grześka!
Źródło: TVN
Grzesiek (Jakub Tofil) spaceruje po osiedlu w kobiecym stroju. W trakcie przechadzki zostaje napadnięty i ciężko pobity! Czy ktoś mu pomoże? Jak potoczą się losy pozostałych bohaterów serialu TVN "Na Wspólnej"? Sprawdźcie już teraz przed premierą w telewizji.

"Na Wspólnej": Totalna rewolucja w życiu Grześka (Jakub Tofil)!

Grzesiek (Jakub Tofil) decyduje się przeprosić Helę. Jednak zaraz potem wyznaje jej, że… chce przerwy w ich związku! Hela ma dość – wściekła, zrywa z Grześkiem ostatecznie! Tymczasem Wałek odkrywa, że młody Smolny na muzycznym portalu nazwał siebie Sarą… Wieczorem Grzesiek - przebrany za kobietę i w długowłosej peruce - przechadza się po osiedlu. Kończy się to jego ciężkim pobiciem!

Zobaczcie fragment odcinka 3809 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Syn Weroniki (Renata Dancewicz) błaga o pomoc!

Weronika (Renata Dancewicz) słyszy od syna, że chciałby zmienić szkołę – chłopak nie chce powiedzieć dlaczego. Przed szkołą Kacpra dopadają starsi uczniowie i zmuszają do połknięcia dużej ilości leków! Niebawem Nalepa (Przemysław Sadowski) odbiera telefon od syna Weroniki – Kacper, bełkocząc, błaga go o ratunek!

"Na Wspólnej": Co kombinuje przyjaciel Tadeusza?!

Łukasz zaskakuje Zakościelnych wizytą - chłopak wręcza kwiaty Justynie a Andrzeja przekonuje, że wyszedł na prostą. Gdy Tadek pyta kumpla co odwala, Łukasz stwierdza, że nie chce stracić jego przyjaźni - postanowił pokazać jego rodzicom, że ogarnia życie i ma pracę. Zakościelni jednak są bardzo niezadowoleni, gdy chłopak chce przenocować w ich domu. Co kombinuje Łukasz?!

"Na Wspólnej" - 3809
"Na Wspólnej" - 3809
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3809 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Autor: Magda Zaremba

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości