Klara: Mama przyjeżdża z wizytą. Streszczenie 2. odcinka

Klara: Matka Klary jest zła na Aleksa
Do Klary przyjeżdża mama z wizytą. Ala chce pożegnać się z córką. Spodziewa się szybkiego końca swojego życia. Zobaczcie podsumowanie 2. odcinka serialu "Klara"

"Klara" - co się wydarzy w 2. odcinku?

W Warszawie panują straszne upały. Klara denerwuje się pogodą, ale także martwi się swoim zdrowiem. Ma napady gorąca. Podejrzewa, że rozpoczęła się jej menopauza. Przyjaciele są innego zdania - to zimne poty związane z przyjazdem jej mamy.

Kiedy pani Ala pojawia się w drzwiach mieszkania, Klara chce ją przyjąć najlepiej jak potrafi. Kozłowska raczej podchodzi z rezerwą do starań córki, punktując wszystko, w czym mogłaby być lepsza. Klara chce ją wprowadzić do swojego życia, dlatego zaprasza Aleksa i swoich przyjaciół. Napięta atmosfera doprowadza do tego, że Klara mdleje.

Jednym z tematów, jaki Klara chce poruszyć ze swoją mamą jest ojciec. Kobieta jest zainteresowana, co stało się z jednym z jej rodziców i dlaczego przez tyle lat nie miała z nim kontaktu. Alicja unika odpowiedzi. W końcu wręcza Klarze list, który zawiera kluczowe informacje. To wiele zmieni w jej życiu...

Klara, odcinek 2

240313_klara_odc2_www_1
240313_klara_odc2_www_1
240313_klara_odc2_www_4
240313_klara_odc2_www_4
240313_klara_odc2_www_3
240313_klara_odc2_www_3

"Klara" - Iwona Bielska o roli Alicji

Iwona Bielska jest aktorką, która w serialu "Klara" wciela się w postać Alicji Kozłowskiej, czyli matki Klary. To nietypowa mama, która preferuje raczej chłodny chów, niż ciepłą i wspierającą relację.

Iwona Bielska o postaci, którą gra w serialu "Klara"
Myślę, że to jest taka osoba, która ma żal do losu. Jednocześnie trudno mi ją jakoś potępiać czy uważać, że ona jest jednoznacznie negatywna. Ona ma swoje potrzeby, których nie umie ani wyrazić, ani zaspokoić, więc tam jest takie rozdarcie między oczekiwaniem na to, czego się pragnie i tym niespełnieniem
- powiedziała Iwona Bielska
Iwona Bielska o współpracy z Izą Kuną. Jaką jest producentką i aktorką?

Aktorka spotkała się na planie z Izą Kuną, która przy tym projekcie pełniła potrójną rolę: autorki powieści, producentki kreatywnej i aktorki. To z pewnością wyzwanie i duża odpowiedzialność. Jak była postrzegana na planie? Iwona Bielska mówiła: (Iza Kuna) to jest super kobitka. Na planie nie czuło się tego, że ona jest i producentką, i autorką, bo jest aktorką, która jest tak zdyscyplinowana.

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości