Szykuje się wielki powrót! Anna Palka wystąpi w nowym sezonie "Detektywów"

Szykuje się wielki powrót! Anna Palka wystąpi w nowym sezonie "Detektywów"
Szykuje się wielki powrót na antenę TVN. Anna Palka, policjantka znana z serialu W-11, wystąpi gościnnie w 2. sezonie "Detektywów".

Drugi sezon serialu "Detektywi" wiosną w TVN

Wiosną 2024 do TVN powracają "Detektywi". Nowe odcinki tego nagrywanego w Krakowie serialu będzie można oglądać od 4 marca od poniedziałku do piątku o 18:00, a w nich dalej będziemy śledzić losy biura detektywistycznego założonego przez byłych policjantów Annę Potaczek oraz Macieja Dębosza. Prócz znanych z W-11 gliniarzy, skomplikowane i wciągające sprawy ponownie poprowadzą Kasia Kowalik, Maja Korczyk, Maks Adamski, Jakub Nowacki oraz Oskar Wilkowski. Niezmiennie towarzyszyć im będzie także pies Macieja Dębosza czyli Owczarek Niemiecki Vega.

Anna Potaczek i Maciej Dębosz zapraszają do oglądania "Detektywów"
Anna Palka w serialu W11
Anna Palka w serialu W11
Źródło: MICHAL LICHTANSKI

Anna Palka zagra w serialu "Detektywi"

Anna Palka jest policjantką, której popularność przyniosła jedna z głównych ról w serialu W-11, w którym mogliśmy oglądać także Annę Potaczek oraz Macieja Dębosza. Cała trójka wykorzystując swoje doświadczenie z policji, wcielała się w role policjantów także tych telewizyjnych. W roli policjantki Anna Palka pojawi się także w "Detektywach". O jej gościnnym występie Anna Potaczek i Maciej Dębosz opowiedzieli naszej reporterce Małgorzacie Czop.

[W nowym sezonie] możemy spodziewać się naszej byłej koleżanki, partnerki z W-11 Ani Palki. Wystąpi w jednym z odcinków, jako prowadząca skomplikowaną sprawę i zwraca się do nas o pomoc. 
mówiła Anna Potaczek

Gościnny występ Anny Palki cieszy nie tylko fanów serialu "W-11". - Spotkanie było bardzo fajne. Bardzo fajne trzy dni spędziliśmy razem na zdjęciach. Dość ciężki odcinek. Bardzo ciekawy odcinek, myślę że naprawdę warto oglądać - chwalił Maciej Dębosz. Aktorzy nie wykluczają, że nie będzie to jedyny epizod Anny Palki w serialu. - Na razie Ania pojawiła się gościnnie. Co do dalszych odcinków, trudno nam powiedzieć. Zależy od produkcji - przyznała Anna Potaczek.

Pierwszy sezon serialu "Detektywi" w całości jest dostępny w player.pl, natomiast wiosną odcinki drugiego sezonu będzie można oglądać od 4 marca od poniedziałku do piątku o 18:00.

Autor: Kaja Krasnodębska

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: materiał własny

podziel się:

Pozostałe wiadomości