Detektywi PRZED EMISJĄ W TV: Niania czy psychofanka? Do czego zdolna jest zakochana dziewczyna?

Detektywi PRZED EMISJĄ W TV: Niania czy psychofanka? Do czego zdolna jest zakochana dziewczyna?
Kolejna sprawa w nowym sezonie "Detektywów" - Anna Potaczek i Maciej Dębosz dostają zawiadomienie o zaginięciu. Szczegóły tej akcji doprowadzą do rozłamu w rodzinie!
Detektywi
Detektywi

Kobieta znika w niewyjaśnionych okolicznościach...

40-latka podejrzewa, że opiekunka jej dziecka została napadnięta i prosi o pomoc detektywów. Anna Potaczek i Maciej Dębosz rozpoczynają poszukiwania dziewczyny. Trop prowadzi do lidera zespołu, którego zaginiona była fanką. Okazuje się, że mężczyzna obserwował dom, w którym pracowała. Wkrótce detektywi ustalają, że w dniu zaginięcia 20-latka była w okolicy firmy męża klientki…

W poprzednim odcinku...

Sędzia Paczulska Detektywi na prośbę klientki wyjaśniają okoliczności śmierci jej matki, znanej sędzi. Policja zamknęła śledztwo uznając, że kobieta zginęła w wypadku samochodowym. Katarzyna Kowalik i Maciej Dębosz nie wykluczają jednak, że doszło do zabójstwa. Sędzia orzekała w wielu głośnych sprawach, a jej śmierć zbiegła się w czasie z wyjściem na wolność groźnego przestępcy, którego przed laty skazała.

Premierowy odcinek 2. sezonu "Detektywów"! Czy doszło do zabójstwa?
Premierowy odcinek 2. sezonu "Detektywów"! Czy doszło do zabójstwa?
"Detektywi" po zimowej przerwie wracają do akcji. Już w pierwszym odcinku drugiego sezonu Maciej Dębosz i Katarzyna Kowalik trafiają na poważną sprawę. Próbują rozwiązać sprawę śmierci znanej sędzi.

Anna Palka zagra w serialu "Detektywi"

Anna Palka jest policjantką, której popularność przyniosła jedna z głównych ról w serialu W-11, w którym mogliśmy oglądać także Annę Potaczek oraz Macieja Dębosza. Cała trójka wykorzystując swoje doświadczenie z policji, wcielała się w role policjantów także tych telewizyjnych. W roli policjantki Anna Palka pojawi się także w "Detektywach". O jej gościnnym występie Anna Potaczek i Maciej Dębosz opowiedzieli naszej reporterce Małgorzacie Czop.

[W nowym sezonie] możemy spodziewać się naszej byłej koleżanki, partnerki z W-11 Ani Palki. Wystąpi w jednym z odcinków, jako prowadząca skomplikowaną sprawę i zwraca się do nas o pomoc. 
mówiła Anna Potaczek
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
Detektywi: pierwsze zdjęcia z 2. sezonu

Gościnny występ Anny Palki cieszy nie tylko fanów serialu "W-11". - Spotkanie było bardzo fajne. Bardzo fajne trzy dni spędziliśmy razem na zdjęciach. Dość ciężki odcinek. Bardzo ciekawy odcinek, myślę że naprawdę warto oglądać - chwalił Maciej Dębosz. Aktorzy nie wykluczają, że nie będzie to jedyny epizod Anny Palki w serialu. - Na razie Ania pojawiła się gościnnie. Co do dalszych odcinków, trudno nam powiedzieć. Zależy od produkcji - przyznała Anna Potaczek.

Detektywi: pierwsze zdjęcia z 2. sezonu
15080827_detektywi-wiosna-2024_ORIGINAL
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
+4
Zobacz galerię

Pierwszy sezon serialu "Detektywi" w całości jest dostępny w player.pl, Odcinki drugiego sezonu będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o 18:00.

Autor: Mariusz Kordas

podziel się:

Pozostałe wiadomości