Premierowy odcinek 2. sezonu "Detektywów"! Czy doszło do zabójstwa?

Detektywi: Kobieta spłonęła w samochodzie... Słyszałaś coś o tym?
"Detektywi" po zimowej przerwie wracają do akcji. Już w pierwszym odcinku drugiego sezonu Maciej Dębosz i Katarzyna Kowalik trafiają na poważną sprawę. Próbują rozwiązać sprawę śmierci znanej sędzi.

"Detektywi" - kobieta zginęła w wypadku samochodowym

Detektywi na prośbę klientki wyjaśniają okoliczności śmierci jej matki, znanej sędzi. Policja zamknęła śledztwo uznając, że kobieta zginęła w wypadku samochodowym. Katarzyna Kowalik i Maciej Dębosz nie wykluczają jednak, że doszło do zabójstwa. Sędzia orzekała w wielu głośnych sprawach, a jej śmierć zbiegła się w czasie z wyjściem na wolność groźnego przestępcy, którego przed laty skazała.

Detektywi: Nic nie wiem... nic nie widziałem...
Detektywi: pierwsze zdjęcia z 2. sezonu
15080827_detektywi-wiosna-2024_ORIGINAL
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
+4
Zobacz galerię

Anna Palka zagra w serialu "Detektywi"

Anna Palka jest policjantką, której popularność przyniosła jedna z głównych ról w serialu W-11, w którym mogliśmy oglądać także Annę Potaczek oraz Macieja Dębosza. Cała trójka wykorzystując swoje doświadczenie z policji, wcielała się w role policjantów także tych telewizyjnych. W roli policjantki Anna Palka pojawi się także w "Detektywach". O jej gościnnym występie Anna Potaczek i Maciej Dębosz opowiedzieli naszej reporterce Małgorzacie Czop.

[W nowym sezonie] możemy spodziewać się naszej byłej koleżanki, partnerki z W-11 Ani Palki. Wystąpi w jednym z odcinków, jako prowadząca skomplikowaną sprawę i zwraca się do nas o pomoc. 
mówiła Anna Potaczek
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
Detektywi: pierwsze zdjęcia z 2. sezonu

Gościnny występ Anny Palki cieszy nie tylko fanów serialu "W-11". - Spotkanie było bardzo fajne. Bardzo fajne trzy dni spędziliśmy razem na zdjęciach. Dość ciężki odcinek. Bardzo ciekawy odcinek, myślę że naprawdę warto oglądać - chwalił Maciej Dębosz. Aktorzy nie wykluczają, że nie będzie to jedyny epizod Anny Palki w serialu. - Na razie Ania pojawiła się gościnnie. Co do dalszych odcinków, trudno nam powiedzieć. Zależy od produkcji - przyznała Anna Potaczek.

Anna Potaczek i Maciej Dębosz zapraszają do oglądania "Detektywów"

Pierwszy sezon serialu "Detektywi" w całości jest dostępny w player.pl, Odcinki drugiego sezonu będzie można oglądać od 4 marca od poniedziałku do piątku o 18:00.

Autor: Mariusz Kordas

podziel się:

Pozostałe wiadomości