Anna Potaczek i Maciej Dębosz debiutowali w TVN w 2004 roku! "My jesteśmy cały czas tacy sami"

Anna Potaczek i Maciej Dębosz debiutowali w TVN w 2004 roku! "? My jesteśmy cały czas tacy sami"
W tym roku mija 20 lat od debiutu Anny Potaczek i Macieja Dębosza w TVN! Jak się zmieniła praca na planie telewizyjnym od tamtego czasu opowiedzieli Małgorzacie Czop.

Serial "W-11". Kiedy leciał w telewizji? O czym opowiadał?

Serial "W-11" zadebiutował na antenie TVN we wrześniu 2004 roku i miał swoje stałe miejsce w ramówce przez prawie dziesięć lat! Nowe odcinki ukazywały się bowiem aż do czerwca 2014 roku. Był to serial z gatunku docu-crime i pokazywał pracę krakowskich policjantów, pracujących na komendzie przy ulicy Pomorskiej.

Anna Potaczek i Maciej Dębosz w W-11
W-11 Anna Potaczek i Maciej Dębosz
W-11 Anna Potaczek i Maciej Dębosz
W-11 Anna Potaczek i Maciej Dębosz
W-11 Anna Potaczek i Maciej Dębosz
+3
Zobacz galerię

Anna Potaczek, Maciej Dębosz - od "W-11" do "Detektywów"

Anna Potaczek i Maciej Dębosz na antenie TVN zadebiutowali w 2004 roku jako jeden z trzech policyjnych duetów serialu "W-11". Oprócz nich widzowie mogli śledzić także losy par: Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba. Widzowie pokochali ten serial za wartką akcję, prawdziwość bohaterów oraz nietuzinkowe sprawy kryminalne.

Jesienią 2023 roku, po dziewięciu latach przerwy, Anna Potaczek i Maciej Dębosz powrócili na antenę TVN w serialu "Detektywi". Nasza reporterka Małgorzata Czop zapytała ich, jak zmieniła się przez ten czas praca na planie zdjęciowym.

My jesteśmy cały czas tacy sami. Dorośli ludzie, którzy z nami pracują, kiedyś byli młodzi, a teraz są trochę starsi, a my? My cały czas w tym samym wieku.
żartował Maciej Dębosz

Drugi sezon serialu "Detektywi" wiosną w TVN

Wiosną 2024 do TVN powracają "Detektywi". Nowe odcinki tego nagrywanego w Krakowie serialu będzie można oglądać od 4 marca od poniedziałku do piątku o 18:00, a w nich dalej będziemy śledzić losy biura detektywistycznego założonego przez byłych policjantów Annę Potaczek oraz Macieja Dębosza. Prócz znanych z W-11 gliniarzy, skomplikowane i wciągające sprawy ponownie poprowadzą Kasia Kowalik, Maja Korczyk, Maks Adamski, Jakub Kwaśniewicz oraz Oskar Wilkowski. Niezmiennie towarzyszyć im będzie także pies Macieja Dębosza czyli Owczarek Niemiecki Vega.

Anna Potaczek i Maciej Dębosz zapraszają do oglądania "Detektywów"

Pierwszy sezon serialu "Detektywi" w całości jest dostępny w player.pl, natomiast wiosną odcinki drugiego sezonu będzie można oglądać od 4 marca od poniedziałku do piątku o 18:00.

Autor: Kaja Krasnodębska

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: materiał własny

podziel się:

Pozostałe wiadomości