Komisarz Anna Palka z W11 w serialu Detektywi!

Anna Palka jest policjantką, której popularność przyniosła jedna z głównych ról w serialu W-11, w którym mogliśmy oglądać także Annę Potaczek oraz Macieja Dębosza. Tym razem zobaczymy ich wspólnie w kolejnym odcinku serialu DETEKTYWI.
Komisarz Anna Palka w serialu Detektywi!

"Detektywi" - czy detektywi zdążą na czas?

Komisarz Anna Palka z wydziału kryminalnego na Śląsku prosi Annę Potaczek i Macieja Dębosza o pomoc. Policjantka prowadzi śledztwo w sprawie więzionego i torturowanego chłopca. Policja zatrzymała jego matkę, ale śledztwo utknęło w martwym punkcie. Wkrótce znika siostra 9-latka. Detektywi odkrywają, że ciotka rodzeństwa kłamie i nie chce dopuścić do rozmowy Anny Potaczek z 11-letnim bratem uwolnionego chłopca. Czy detektywi zdążą na czas?

Maciej Dębosz: To jest ciężka sprawa

Minęło 10 lat od nagrania ostatniego odcinka W11

Dla Ani Palki gościnny udział w serialu Detektywi był jak sentymentalna podróż do domu. Jak sama mówi, została wspaniale przyjęta przez całą ekipę a współpraca z Maćkiem Dęboszem i Anią Potaczek, wyszła naturalnie i jak zwykle perfekcyjnie. Gościnny występ Anny Palki z pewnością ucieszy nie tylko starych fanów serialu "W-11" ale będzie również ciekawym doświadczeniem dla widzów Detektywów.

"Spotkanie było bardzo fajne. Bardzo fajne trzy dni spędziliśmy razem na zdjęciach. Dość ciężki odcinek, ale bardzo ciekawy, myślę, że naprawdę warto oglądać" - chwalił Maciej Dębosz. Aktorzy nie wykluczają, że nie będzie to jedyny epizod Anny Palki w serialu.

Anna Palka o roli w "Detektywach"

"Od nagrania ostatniego odcinka kultowego W11 minęło już ponad 10 lat! Bałam się, że sobie nie poradzę, szczególnie z zapamiętaniem kwestii. Było trochę stresująco - na szczęście wszystko się udało" - dodaje Ania Palka.

Anna Palka: To cudowne uczucie być ponownie w tym miejscu!
"Czuję się jakbym wczoraj stąd wyszła, a dzisiaj wróciła!:)"
- stwierdziła Anna Palka
Anna Palka  i Anna Potaczek
Anna Palka i Anna Potaczek
Bardzo się cieszymy, że Ania Palka jest z nami!
- podkreślił Maciej Dębosz
Detektywi: Co ona tutaj robi?!:)

DETEKTYWI EMISJA: PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK, GODZ. 18:00, od 4 MARCA

Niezawodna para byłych funkcjonariuszy – Anna Potaczek i Maciej Dębosz – po raz kolejny połączą siły w swym biurze detektywistycznym, by zmierzyć się z nowymi sprawami do rozwikłania. Co ich wyróżnia? Ponad 20 lat doświadczenia w policji kryminalnej, odwaga, spryt i inteligencja. Ale Anna i Maciej to nie tylko para doskonałych śledczych. To też dobrzy, serdeczni ludzie, którym zależy na triumfie sprawiedliwości. 

Będą ich wspierać, jak dotychczas, detektywi Katarzyna Kowalik, Jakub Nowacki, Maks Adamski, błyskotliwi asystenci Maja Korczyk i Oskar Wilkowski oraz charyzmatyczny komisarz Roman Łabaj.

Serial "Detektywi" w całości jest dostępny w player.pl

Autor: Mariusz Kordas

podziel się:

Pozostałe wiadomości