Nowe sprawy, nowe wyzwania i wielka presja. Premierowe odcinki "Detektywów" od 4 marca w TVN!

Detektywi od 4 marca w TVN - zobacz zwiastun sezonu
"Detektywi" po zimowej przerwie wracają do akcji. Nowe odcinki serialu z Anną Potaczek i Maciejem Dęboszem w rolach głównych od 4 marca w TVN. Pracy tytułowych detektywów będzie można przyglądać się od poniedziałku do piątku o 18:00.

Drugi sezon serialu "Detektywi" wiosną w TVN

Wiosną 2024 do TVN powracają "Detektywi". Nowe odcinki tego nagrywanego w Krakowie serialu będzie można oglądać od 4 marca od poniedziałku do piątku o 18:00, a w nich dalej będziemy śledzić losy biura detektywistycznego założonego przez byłych policjantów Annę Potaczek oraz Macieja Dębosza. Prócz znanych z W-11 gliniarzy, skomplikowane i wciągające sprawy ponownie poprowadzą Kasia Kowalik, Maja Korczyk, Maks Adamski, Jakub Kwaśniewicz oraz Oskar Wilkowski. Niezmiennie towarzyszyć im będzie także pies Macieja Dębosza czyli Owczarek Niemiecki Vega.

Detektywi: pierwsze zdjęcia z 2. sezonu
15080827_detektywi-wiosna-2024_ORIGINAL
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
+4
Zobacz galerię

Anna Palka zagra w serialu "Detektywi"

Anna Palka jest policjantką, której popularność przyniosła jedna z głównych ról w serialu W-11, w którym mogliśmy oglądać także Annę Potaczek oraz Macieja Dębosza. Cała trójka wykorzystując swoje doświadczenie z policji, wcielała się w role policjantów także tych telewizyjnych. W roli policjantki Anna Palka pojawi się także w "Detektywach". O jej gościnnym występie Anna Potaczek i Maciej Dębosz opowiedzieli naszej reporterce Małgorzacie Czop.

[W nowym sezonie] możemy spodziewać się naszej byłej koleżanki, partnerki z W-11 Ani Palki. Wystąpi w jednym z odcinków, jako prowadząca skomplikowaną sprawę i zwraca się do nas o pomoc. 
mówiła Anna Potaczek
Detektywi: pierwsze zdjęcia z  2. sezonu
Detektywi: pierwsze zdjęcia z 2. sezonu

Gościnny występ Anny Palki cieszy nie tylko fanów serialu "W-11". - Spotkanie było bardzo fajne. Bardzo fajne trzy dni spędziliśmy razem na zdjęciach. Dość ciężki odcinek. Bardzo ciekawy odcinek, myślę że naprawdę warto oglądać - chwalił Maciej Dębosz. Aktorzy nie wykluczają, że nie będzie to jedyny epizod Anny Palki w serialu. - Na razie Ania pojawiła się gościnnie. Co do dalszych odcinków, trudno nam powiedzieć. Zależy od produkcji - przyznała Anna Potaczek.

Anna Potaczek i Maciej Dębosz zapraszają do oglądania "Detektywów"

Pierwszy sezon serialu "Detektywi" w całości jest dostępny w player.pl, natomiast wiosną odcinki drugiego sezonu będzie można oglądać od 4 marca od poniedziałku do piątku o 18:00.

Autor: Kaja Krasnodębska

podziel się:

Pozostałe wiadomości