DETEKTYWI: Urodziła dziecko w pustostanie. Niestety ktoś porwał noworodka...

Detektywi: Maciek Dębosz znajduje nieprzyptomną nastolatkę
Detektyw Maciej Dębosz znajduje w okolicy dworca nieprzytomną dziewczynę. W szpitalu okazuje się, że nastolatka kilka godzin wcześniej urodziła dziecko.
Maciej Debosz
Maciej Debosz

Detektywi: Ktoś porwał noworodka!

Przewieziona do szpitala Alicja jest w stanie ciężkim. Na twarzy ma ślady mocnego pobicia. Straciła sporo krwi. Podczas badań wychodzi jeszcze jedna szokująca sprawa - nastolatka jest po ciężkim porodzie, który musiał się zakończyć dosłownie kilka godzin wcześniej, Dziewczyna jest nieprzyptomna dlatego nie wiadomo, co stało się z noworodkiem. Czy dziecko żyje? Rozpoczyna się walka z czasem.... 

Detektywi: To w tym miejscu urodziła dziecko...

Detektywi: Rodzice nie wiedzieli, że Alicja jest w ciąży

Detektywi
Detektywi

Rodzice Alicji są wielkim szoku. Twierdzą, że nie mieli pojęcia o ciąży swojej córki, co tylko pogłębia zagadkę, w którą zamieszana jest młoda kobieta. Miejsce jej pobytu przez ostatnie miesiące staje się jedną z wielu nierozwikłanych wątków.

Sprawa jest bardzo skomplikowana. Nie wiadomo, kim jest ojciec dziecka. Alicja uciekła z domu, gdy zorientowała się, że jest w ciąży. Obwiniała się, że to z własnej winy – upiła się i nie pamięta z kim uprawiała seks.

Jednak największą tajemnicą pozostaje zaginięcie noworodka. Pomimo, że Alicja urodziła dziecko kilka godzin wcześniej, dziecka nie było w pustostanie, gdzie rzekomo miało dojść do porodu.

Maciej Dębosz: Szukamy ojca!

Autor: Mariusz Kordas

podziel się:

Pozostałe wiadomości