Trzeci sezon "Skazanej" od 15 kwietnia w TVN!

Jaki będzie 3. sezon? Wiktoria Gorodeckaja, Kinga Jasik i Jacek Beler o "Skazanej"
Jaki będzie 3. sezon? Wiktoria Gorodeckaja, Kinga Jasik i Jacek Beler o "Skazanej"
Skazana 3: Gabriela Muskała o scenariuszu
Skazana 3: Gabriela Muskała o scenariuszu
Skazana 3: "Wiki spada na cztery łapy"
Skazana 3: "Wiki spada na cztery łapy"
Skazana 3: "Ta postać jest tajemnicą"
Skazana 3: "Ta postać jest tajemnicą"
Skazana 3: Gabriela Muskała dołącza do obsady
Skazana 3: Gabriela Muskała dołącza do obsady
Skazana 3: Przesłuchanie aktorów, cz. II
Skazana 3: Przesłuchanie aktorów, cz. II
Już w poniedziałek, 15 kwietnia hit Player Original z Agatą Kuleszą zadebiutuje na antenie TVN! Wśród gwiazd trzeciego sezonu znajdą się również Gabriela Muskała i Leszek Lichota. 

Skazana 3 - serial na antenie TVN

Nie cichną echa buntu, kierownik penitencjarny Hepner daje osadzonym twardą lekcję pokory. Zakazy, ograniczenia i obowiązkowe biegi po spacerniaku stały się codzienną rutyną. W szczególności dostaje się w kość Campinie, Shibie i Francy, czyli więźniarkom wskazanym przez Alicję jako świadków licytacji kobiet w darknecie. Hepner wie, że ich zeznania mogą oznaczać jego koniec.

W tym samym czasie na więziennym oddziale matki i dziecka Kosa cieszy się macierzyństwem. Niestety na ciele Mikiego pojawiają się siniaki. Kosa jest podejrzana o bicie dziecka.

Pierwsze zdjęcia z serialu Skazana 3
Skazana 3
Skazana 3
Skazana 3
Skazana 3
+5
Zobacz galerię

W końcu Hepner zostaje zatrzymany do wyjaśnienia przez prokuraturę. To daje Alicji nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość, a Hania będzie bezpieczna. Nie wierzy w to Serafin, który na własną rękę szuka zemsty.

Skazana 3 - obsada i twórcy

W obsadzie trzeciego sezonu ponownie znaleźli się Agata Kulesza (Alicja Mazur), Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy "Pati"), Adam Woronowicz (Sylwester Hepner), Martyna Byczkowska (Hanka Mazur), Michał Czernecki (Paweł Witkowski), Bartłomiej Topa (Piotr Serafin), Tomasz Schuchardt (Bartłomiej Dworak), Marta Malikowska (Agata Strzelecka "Kosa"), Marta Ścisłowicz (Basia Dworak), Joanna Gonschorek (Swieta Palamarczuk), Hanna Klepacka (Krystyna Nowak "Campina"), Jacek Beler (Mariusz Piotrowski "Mario"), Wiktoria Gorodeckaja (Pola), Sonia Mietielica (Natalia), Kinga Jasik (Wiki) i Dawid Zawadzki ("Smentoch"). Pojawią się też znani z serialu "Pati" Konrad Eleryk (Krystian) oraz Grażyna Bułka (Wiesia). 

W trzecim sezonie dołączą do nich między innymi Gabriela Muskała (Dorota Wójcik), Leszek Lichota (Kraszecki), Marek Kalita (Rabczuk), Wojciech Kalarus (Minister), Monika Obara (Strażniczka Ziętarek) i Barbara Jonak (Anna Rabczuk).

Skazana 3: Gabriela Muskała dołącza do obsady
Widziałam dwa pierwsze sezony i byłam zachwycona reżyserią, realizacją, aktorstwem wspaniałym kolegów i koleżanek. Wydawało mi się, po drugim sezonie, że scenarzyści już nie będą mieli czym zaskoczyć, a okazuje się, że lektura scenariusza wciągnęła mnie niesamowicie. Czyta się to jak najlepszy kryminał
- powiedziała Gabriela Muskała

Projekt rozwijany był przez Zespół Produkcji Fabularnej. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara, Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Mikołaj Łebkowski PSC ("Szadź", "Motyw"). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz  Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”).  

Skazana 3: Zaglądamy na spacerniak!

Skazana - nagradzany serial

Serial "Skazana" został w 2022 roku uhonorowany nagrodą „Tytanowego Oka” w kategorii polska produkcja telewizyjna podczas gali PIKE. W 2023 roku dzięki głosom widzów produkcja Player Original otrzymała Telekamerę w kategorii "Serial", zaś w tym roku "Skazana" została wybrana "Najlepszym serialem Playera" w plebiscycie Top Seriale. 

"Skazana 3" w każdy poniedziałek o godz. 21:35, już od 15 kwietnia!

Przeczytaj także:

Autor: PR/Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości