Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV: "Piwo jak piwo. Mówią, że to nie jest alkohol."

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV: "Piwo jak piwo. Mówią, że to nie jest alkohol."
Już w środę, 14 lutego, o godzinie 21:35 przedostatni odcinek programu "Razem od Nowa". Tym razem Joanna Krupa i Ewa Chodakowska odwiedzą parę z Pawłowic, Kingę i Adama. Ewa po raz kolejny zajrzy do lodówki bohaterów odcinka. Co tam znajdzie? Zobacz przedpremierowy fragment z 7. odcinka!

Ewa klasycznie rozmawia z uczestnikami o zdrowym odżywianiu, a także dokonuje przeglądu ich lodówki i szafek. Trenerka zauważa w niej ciasta i niezdrowe napoje. Kinga przyznaje się, że energetyki należą do niej. Ewa sugeruje, że istnieją inne sposoby, aby uzupełnić sobie energię. Kolejną "ofiarą" prowadzącej staję się Adam.

Ja nie wiem. Piwo jak piwo. Mówią, że to nie jest alkohol, więc jakoś tak nie uważam specjalnie.
- mówi Adam, uczestnik 7. odcinka.

Ewa Chodakowska twierdzi, że Adam bagatelizuje problem picia. Z tego powodu przeprowadza eksperyment, który uświadamia, jak naprawdę szkodliwe jest piwo. Pokazuje, że wypijanie codziennie jednego piwa przez miesiąc skutkuje spożyciem trzech karafek czystego alkoholu. Choć uczestnik nie ma problemu z nadużywaniem alkoholu, prowadząca sygnalizuje, że jest to temat do ważnej rozmowy między małżonkami, aby wprowadzić zdrowsze nawyki w ich życiu.

"Razem odNowa": Co wydarzy się w 7.odcinku?

Kinga i Adam to małżeństwo z Pawłowic. Mimo młodego wieku, czują się wypaleni, przygnieceni codziennymi obowiązkami i rutyną. Oboje ciężko pracują na trzy zmiany, w tej samej fabryce. Nierzadko jest tak, że widują się tylko przez chwilę, kiedy jedno wchodzi, a drugie wychodzi z domu do pracy. Zupełnie oddalili się od siebie. Szczególnie całą sytuacją zmęczony jest Adam. Kiedy go poznajemy jest zrezygnowany, a do eksperymentu podchodzi bardzo sceptycznie. Sam przyznaje, że bierze w nim udział tylko dlatego, że namówiła go do tego żona.

Razem odNowa: Zwiastun 7. odcinka!

Małżonkowie wydają się zupełnymi przeciwieństwami: ona pełna energii, werwy, pomysłów; jednocześnie szybko się denerwuje, unosi, czasami mówi rzeczy, których potem żałuje. On zamknięty w sobie, zdystansowany. Oboje potrzebują miłości i czułości, ale nie zawsze wiedzą, jak je dać drugiej osobie. Adam ma żal do Kingi, że ta ucieka od rodziny. Kinga ma pretensje do Adama o to, że nie spędzają razem czasu, a jednocześnie po pracy, wieczorami, w czasie których mogłaby poświęcić mężowi, wychodzi sama z domu, idzie na długi spacer albo rower. Nieprzepracowanym, poważnym problemem pary jest poronienie dziecka. Kinga obwinia się za to, że nie udało jej się donosić ciąży. Obojgu zależy jednak na pracy nad relacją i małżeństwem – czy uda im się odciąć od bolesnych chwil z przeszłości?

Razem odNowa - o czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację i przywrócić blask wieloletnim związkom. Prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Razem odNowa: Zwiastun 6. odcinka! Poznaj historię Kasi i Adama.
Razem odNowa: Zwiastun 6. odcinka! Poznaj historię Kasi i Adama.
W najnowszym odcinku programu "Razem odNowa", Joanna i Ewa odwiedzą parę z Bełchatowa, Kasię i Adama. Władzę w rodzinie sprawuje Kasia, która jest zmęczona biernością męża. Czy Ewa Chodakowska i Joanna Krupa zmotywują ich do walki o zdrowie i małżeństwo? Premiera nowego odcinka już w środę o 21:35 w TVN.

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Razem odNowa: Co wydarzy się w 5. odcinku programu? Sprawdź zwiastun!
Razem odNowa: Co wydarzy się w 5. odcinku programu? Sprawdź zwiastun!
W najnowszym odcinku programu "Razem odNowa" widzowie będą mieli okazję poznać wzruszającą historię Elwiry i Marcina. Czym zaskoczy nas małżeństwo z Wierzbicy? Czy Ewa Chodakowska i Joanna Krupa zmotywują ich do walki o zdrowie i małżeństwo? Premiera nowego odcinka już w środę o 21:35 w TVN.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

Autor: Magdalena Skiba

podziel się:

Pozostałe wiadomości