Razem odNowa: Trudna historia Kingi i Adama

Razem odNowa: Trudna historia Kingi i Adama
W kolejnym odcinku programu "Razem odNowa", poznaliśmy historię małżeństwa z Pawłowic, Kingi i Adama. Małżeństwo odczuwa ciężar codziennych obowiązków i przytłaczającą rutynę, która stopniowo oddaliła ich od siebie.

Kinga i Adam poznali się 6 lat temu. Choć ich życie nie zawsze było usłane różami, oboje zdają sobie sprawę z potrzeby ponownego zbliżenia się do siebie. Praca i obowiązki sprawiły, że ich relacja zaczęła pękać. Szczególnie ciężar tego układu odczuwał Adam, który z czasem stał się zrezygnowany i bardzo sceptycznie podchodził do eksperymentu zaproponowanego przez program. Sam przyznaje, że bierze w nim udział tylko dlatego, że namówiła go do tego żona.

Poznaliśmy się 6 lat temu. Różnie nam się układa (...) Czuję się zepchnięty na boczny tor, ostatni w kolejce...
wyznaje Adam, bohater 7. odcinka programu "Razem odNowa"
Oddaliliśmy się od siebie...
wyznaje Kinga, bohaterka 7. odcinka programu "Razem odNowa"

Czy Kinga i Adam zdołają pokonać przeciwności losu i odnaleźć się nawzajem w nowym, lepszym świetle? Zobaczcie fragment z 7. odcinka programu!

Razem odNowa
Razem odNowa
Źródło: Bartosz Krupa

"Razem odNowa": Odcinek 7

Kinga i Adam to małżeństwo z Pawłowic. Oboje ciężko pracują na trzy zmiany, w tej samej fabryce. Nierzadko jest tak, że widują się tylko przez chwilę, kiedy jedno wchodzi, a drugie wychodzi z domu do pracy. Zupełnie oddalili się od siebie. Szczególnie całą sytuacją zmęczony jest Adam.

Małżonkowie wydają się zupełnymi przeciwieństwami: ona pełna energii, werwy, pomysłów; jednocześnie szybko się denerwuje, unosi, czasami mówi rzeczy, których potem żałuje. On zamknięty w sobie, zdystansowany. Oboje potrzebują miłości i czułości, ale nie zawsze wiedzą, jak je dać drugiej osobie. Adam ma żal do Kingi, że ta ucieka od rodziny. Kinga ma pretensje do Adama o to, że nie spędzają razem czasu, a jednocześnie po pracy, wieczorami, wychodzi sama z domu, idzie na długi spacer albo rower. Nieprzepracowanym, poważnym problemem pary jest poronienie dziecka. Kinga obwinia się za to, że nie udało jej się donosić ciąży. Obojgu zależy jednak na pracy nad relacją i małżeństwem – czy uda im się odciąć od bolesnych chwil z przeszłości?

Joanna Krupa o chorobie: "Ja też mam momenty w swoim życiu, gdzie nie czuję się ładnie, nie czuję się warta"
Ewa Chodakowska o kulisach programu "Razem odNowa". "Miałam momenty zawahania!"

"Razem odNowa": O czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

>>>>>>> OGLĄDAJ W PLAYER.PL <<<<<<<

Razem odNowa: Odc. 8
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
+6
Zobacz galerię

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

Źródło: Program "Razem odNowa"/ prod. TVN

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości