Razem odNowa: Zobacz wielki finał 6. odcinka!

Razem odNowa: Zobacz wielki finał 6. odcinka!
Szósty odcinek programu "Razem odNowa" okazał się pełen emocji, zwrotów akcji i wzruszającego finału, w którym Kasia i Artur, para z Bełchatowa, ponownie stanęła na ślubnym kobiercu, gotowa zmierzyć się z najważniejszym krokiem w ich związku.

Kasia i Artur, jak sami zaznaczyli, to małżeństwo nieprzeciętne. Choć kochają się, to równocześnie zmagali się z problemami, które sprawiły, że ich związek stał na krawędzi. Program "Razem odNowa" był dla nich ostatnią deską ratunku, szansą na naprawę tego, co wydawało się być nie do uratowania.

Razem odNowa: Odcinek 6

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV: "Płatków z mlekiem nie umiesz zrobić?!"
Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV: "Płatków z mlekiem nie umiesz zrobić?!"
Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV: "Ty nigdy mnie nie traktowałaś jak partnera równorzędnego"
Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV: "Ty nigdy mnie nie traktowałaś jak partnera równorzędnego"
Razem odNowa: Kasia i Artur odsłaniają kulisy swojego małżeństwa! "Ta chemia wygasła"
Razem odNowa: Kasia i Artur odsłaniają kulisy swojego małżeństwa! "Ta chemia wygasła"
Razem odNowa: "Jak będę brała trzeci ślub, to naprawdę, naprawdę to będzie to!”. "
Razem odNowa: "Jak będę brała trzeci ślub, to naprawdę, naprawdę to będzie to!”. "
Razem odNowa: Zobacz wielki finał 6. odcinka!
Razem odNowa: Zobacz wielki finał 6. odcinka!
Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV: "Ile ja mam par spodni?"
Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV: "Ile ja mam par spodni?"
Razem odNowa
Razem odNowa
Źródło: Bartosz Krupa

"Razem odNowa": Wielki finał

Nadszedł moment, na który wszyscy widzowie czekali z niecierpliwością. Para, po miesięcznej rozłące, spotkała się ponownie. W wielkim finale Artur, widząc swoją żonę, nie ukrywał zachwytu, był oczarowany przemianą Kasi. Oboje z radością i wzruszeniem wyznali sobie miłość, czytając przysięgi, które brzmiały jak obietnice na nowy rozdział w ich życiu.

Gdyby nagle Ciebie zabrakło...to tak, jakby ktoś odciął mi tlen, a bez powietrza nie da się żyć...
wyznaje Artur, bohater 6. odcinka programu "Razem odNowa"
Pragnę zanurzyć się w tej relacji, pełnej wspólnych marzeń, wyzwań i naszej miłości...A moje serce ciągle bije dla Ciebie!
wyznaje Kasia, bohaterka 6. odcinka programu "Razem odNowa"

Ich historia to nie tylko opowieść o miłości, ale także o konfliktach, braku porozumienia i próbach znalezienia wspólnego języka. Czy ten przełomowy moment przyniesie trwałą zmianę w ich związku? Czy Kasia i Artur zdołają zacząć od nowa?

Razem odNowa
Razem odNowa
Źródło: Bartosz Krupa

"Razem odNowa": Odcinek 6

Kasia i Artur to nieszablonowa para z Bełchatowa. Małżonkowie prawie ze sobą nie rozmawiają, co więcej, nie sypiają ze sobą od lat. Artur zarzuca żonie, że przejęła całkowitą kontrolę nad ich życiem, podejmuje wszystkie decyzje, nie liczy się z nim, ważniejsza jest dla niej mama i brat. Kasia natomiast twierdzi, że nie może liczyć na męża w żadnej kwestii, wszystko jest na jej głowie, jej druga połowa nie zna nawet PINu do karty bankowej.

Artur nie mieści się w swój strój ślubny. Na Kasię suknia jest za duża. Kobieta jest po operacji bariatrycznej, dzięki, której schudła kilkadziesiąt kilogramów. Jednak po zabiegu nie ćwiczyła tak, jak zalecił lekarz. Jej mięśnie zaczęły zanikać i jest w kiepskiej kondycji. Para nie ma dzieci. Kasia nigdy nie chciała ich mieć, a Artur nie naciskał. Od jakiegoś czasu zajmują ostatnie piętro w domu rodzinnym Kasi. Na parterze mieszka jej brat, na pierwszym piętrze mama. Artur nie czuje się z tym komfortowo i opowiada o tym jak o problemie. Wie, że powinien usamodzielnić się od żony i w ten sposób stać się dla niej partnerem w związku. Czy będzie potrafił to zrobić? I czy Kasia rzeczywiście chce tego od męża? Czy ten związek w ogóle da się uratować?

Razem odNowa
Razem odNowa
Źródło: Bartosz Krupa

"Razem odNowa": O czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

>>>>>>> OGLĄDAJ W PLAYER.PL <<<<<<<

Razem odNowa: Odc. 6
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
+3
Zobacz galerię

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

Źródło: Program "Razem odNowa"/ prod. TVN

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie