Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan podjęła wyzwanie w nowym reality show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan - prezenterka telewizyjna, działaczka społeczna i pisarka. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat uczyła się w szkole baletowej. Prywatnie jest żoną Radosława Majdana. Ma trzech synów Stanisława, Tadeusza i Henryka.

Od wielu lat jest związana TVN Warner Bros. Discovery. Prowadziła programy: "Perfekcyjna pani domu", "Piekielny hotel" i "Projekt Lady" w TVN. Była jurorką w "Bitwie o dom". Razem z Radosławem Majdanem wzięli udział w reality shows "Azja Express" i "Iron Majdan". W duecie z Krzysztofem Skórzyńskim współprowadziła "Dzień Dobry TVN".

Miała swoje programy także w TVN Style: "W dobrym stylu", "Warsztat urody", "Poczuj się jak Małgosia Rozenek", "Rozenek cudnie chudnie". Współtworzyła film dokumentalny "In Vitro. Nauka czy cud" oraz cykl dokumentalny "In vitro. Nauka czy cud 2" w Discovery Life.

Autorka poradników m.in.: "Perfekcyjna pani domu. Poradnik", "Jak dbać o siebie perfekcyjnie", "Perfekcyjne maniery", "Perfekcyjny ślub", "Rozmowy intymne", "Świadoma mama. Praktyczna wiedza i porady".

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - nowy program w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan podejmuje wyzwania rzucane jej przez osoby ze świata sportu, filmu i muzyki. Mężczyźni ci stają się równocześnie jej rywalami i również muszą sprawdzić się w wybranej dyscyplinie. Co ważne, ma być ona odległa od wykonywanego przez nich zawodu czy rodzaju uprawianego sportu. Oboje mieli tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Po tygodniach morderczych treningów, setkach godzin spędzonych na ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowań bez żadnej taryfy ulgowej, stają do emocjonującego pojedynku.

Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Obie pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - kiedy premiera?

Premiera "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" 16 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Odcinki będą dostępne także w Playerze. Małgorzata Rozenek-Majdan podjęła wyzwanie i zmierzyła się nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z własnymi ograniczeniami i strachem.

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Małgorzata Rozenek-Majdan i trenerki: Zofia Szawernowska i Joanna Jędrzejczyk w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"
Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Jędrzejczyk
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska
Joanna Jędrzejczyk
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska
+4
Zobacz galerię
podziel się:

Pozostałe wiadomości