Zofia Szawernowska w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Jaką rolę pełni w programie?

Zofia Szawernowska
Zofia Szawernowska
Źródło: Bartosz Krupa
Zofia Szawernowska jest mentorką Małgorzaty Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - Zofia Szawernowska

Zofia Szawernowska to psycholożka sportu i biznesu. Ma wieloletnie doświadczenie w sporcie wyczynowym. Posiada czarny pas w Brazylijskim Jiu Jitsu, jest trzykrotną mistrzynią świata i wielokrotną mistrzynią Europy oraz Polski. Osiągnięcia zawodnicze w sportach walki umożliwiły jej wypracowanie narzędzi pozwalających skutecznie radzić sobie z ogromną presją, stresem, motywacją oraz odblokowaniem pełnego potencjału podczas rywalizacji. Pracuje z zawodnikami wielu dyscyplin sportowych m.in. tenisistami, zawodnikami MMA oraz osobami ze świata biznesu i show-biznesu.

Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Obie pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - na czym polega program?

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan podejmuje wyzwania rzucane jej przez osoby ze świata sportu, filmu, muzyki. Mężczyźni ci stają się równocześnie jej rywalami i również muszą sprawdzić się w wybranej dyscyplinie. Co ważne, ma być ona odległa od wykonywanego przez nich zawodu czy rodzaju uprawianego sportu. Oboje mają tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Po tygodniach morderczych treningów, setkach godzin spędzonych na ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowań bez żadnej taryfy ulgowej, stają do emocjonującego pojedynku.

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości