Joanna Jędrzejczyk w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Jaką rolę będzie pełnić?

Joanna Jędrzejczyk
Joanna Jędrzejczyk
Źródło: East News
Joanna Jędrzejczyk to mentorka Małgorzaty Rozenek-Majdan w nowym programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk to jedna z najbardziej znanych i utytułowanych zawodniczek sztuk walki. Jako 16-latka rozpoczęła treningi boksu tajskiego i już po pół roku została mistrzynią Polski w tej dyscyplinie. Joanna rywalizowała w muay thai przez 10 lat i pobiła rekord 70 zwycięstw, zdobywając sześciokrotnie mistrzostwo świata i pięć razy mistrzostwo Europy. Jako pierwsza Polka trafiła do renomowanej organizacji UFC (Ultimate Fighting Championship), w której kilkukrotnie broniła tytułu mistrzowskiego w wadze słomkowej. Karierę sportową zakończyła w 2022 roku.

Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska pomagają Małgorzacie Rozenek-Majdan w przygotowaniach do programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Obie są mentorkami dla gwiazdy TVN.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Jędrzejczyk
Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Jędrzejczyk
Źródło: Bartosz Krupa

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - kiedy premiera?

Premiera "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" 16 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Odcinki będą dostępne także w Playerze. Małgorzata Rozenek-Majdan w zupełnie nowej roli zaskoczy widzów. Program składa się z 6 odcinków. W każdym z nich gwiazda podejmie wyzwanie rzucone jej przez jednego z mężczyzn, których zaprosiła jako gości do wspólnej rywalizacji.

Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Źródło zdjęcia głównego: East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości