Łukasz Orbitowski będzie rywalem Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Łukasz Orbitowski rywalem Małgorzaty Rozenek-Majdan
Łukasz Orbitowski przyjął wyzwanie, które rzuciła mu Małgorzata Rozenek-Majdan. Pisarz jest uczestnikiem "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - Łukasz Orbitowski

Łukasz Orbitowski
Łukasz Orbitowski

Kim jest Łukasz Orbitowski?

Pisarz, autor, m. in. powieści "Kult" i "Inna dusza". Laureat Paszportu „Polityki” i Nagrody Zajdla, nominowany do Nagrody Literackiej „Nike”. W tym roku ukaże się jego nowa powieść.

Wyzwanie, które rzuci Małgorzacie Rozenek-Majdan, będzie polegać na pływaniu w lodowatym Bałtyku.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - zasady programu

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan podejmuje wyzwania rzucane jej przez osoby ze świata sportu, filmu, muzyki. Mężczyźni ci stają się równocześnie jej rywalami i również muszą sprawdzić się w wybranej dyscyplinie. Co ważne, ma być ona odległa od wykonywanego przez nich zawodu czy rodzaju uprawianego sportu. Oboje mają tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Po tygodniach morderczych treningów, setkach godzin spędzonych na ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowań bez żadnej taryfy ulgowej, stają do emocjonującego pojedynku.

Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Obie pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

Autor: Aleksandra Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości