Małgorzata Rozenek-Majdan o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" i ekstremalnych zadaniach: Zobaczymy, która płeć jest słaba

Małgorzata Rozenek-Majdan o programie Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Źródło: Dzień Dobry TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje zdjęcia do nowego reality show. W programie „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” podejmuje wyzwania postawione jej przez osoby ze świata sportu, kultury i mediów. O ekstremalnym projekcie opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. Zobacz rozmowę.

Małgorzata Rozenek-Majdan o „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” pokaże swoje nowe oblicze. Podjęła pojedynek z sześcioma mężczyznami, zdecydowała się także na walkę z samą sobą, z ambicjami i stereotypem kobiety idealnej. Zaproszeni do programu goście rzucają jej ekstremalne wyzwania. Realizując zadania Małgorzata zmierzy z własnymi słabościami, lękami i podejmie walkę o zwycięstwo. Gwiazda udowodni, że jest kobietą z krwi i kości, którą widzowie utożsamiają także z jej perfekcyjnym wizerunkiem.

- Będziesz się mierzyła z mężczyznami z różnych środowisk w dyscyplinach sportowych? - zapytała Dorota Wellman.

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała: Można powiedzieć, że w dyscyplinach sportowych, ale tak naprawdę w różnych dyscyplinach życiowych również. Ten sport jest tutaj pretekstem do sprawdzenia tych różnic płci, bo bardzo często mówi się, że kobieta jest taką płcią słabszą. Chcemy udowodnić, że płcie są równe i zobaczymy, która z nich jest tak naprawdę słaba.

Zdjęcia do programu „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” rozpoczęły się jesienią ubiegłego roku. Małgorzata Rozenek-Majdan umacnia swój hart ducha, skupia się na osiągnieciu celu, realizuje swój cel dzięki konsekwencji i motywacji. Zobaczymy jaka jest Małgosia, która wykonuje trudne i wymagające zadania, wychodzi ze strefy komfortu. Jest to dla niej próba zmierzenia się nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z własnymi ograniczeniami i strachem. Konkurencje w programie są ekstremalne to m.in. wspinaczka i lodowe pływanie.

Przy okazji tego wyzwania, jakim jest program, który stawia nas w ekstremalnych rzeczach. Każdy odcinek powoduje, że musimy przygotować się konkretnie do danego zadania. Teraz wróciliśmy z odcinka, który dotyczy również, to zdradzę - lodowego pływania. Więc proszę sobie wyobrazić, że jest taki śnieg, taka pogoda, my wchodzimy i pływamy - powiedziała Małgorzata.

Małgorzata Rozenek-Majdan podczas przygotowań do „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” stara się pogodzić swoje obowiązki wynikające z roli mamy trójki dzieci z pracą i intensywnymi treningami. To było i jest wyzwanie. Gwiazda nie ma wpływu na wybór dyscypliny i zawodnika. Oboje mają tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do realizacji zadania. 

Małgorzata Rozenek-Majdan przyjęła wyzwanie i zeszła po ścianie jednego z najwyższych hoteli w Warszawie >>>

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło: TVN

„Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” - kiedy premiera?

Małgorzata Rozenek-Majdan w zupełnie nowej roli zaskoczy widzów. Program „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” składa się z 6 odcinków. W każdym z nich gwiazda podejmie wyzwanie rzucone jej przez jednego z mężczyzn, których zaprosiła jako gości do wspólnej rywalizacji. Premiera emocjonującego reality show wiosną 2024 roku w TVN. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Obejrzyj program „Azja Express” w Player.pl >>>

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości