"Małgosia mnie zszokowała". Zofia Szawernowska o udziale w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Zofia Szawernowska fanką Małgorzaty Rozenek-Majdan
Źródło: Kalina Szymankiewicz
Już wkrótce premiera nowego programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" z Małgorzatą Rozenek-Majdan w roli głównej. Jedną z mentorek w programie jest Zofia Szawernowska. Psycholog sportu docenia jej zaangażowanie w nowy projekt i ciężką pracę podczas treningów.

Zofia Szawernowska o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Na planie nagrania jednego z odcinków programu "Pokonaj mnie jeśli potrafisz" reporterka portalu Co za tydzień - Kalina Szymankiewicz rozmawiała z Zofią Szawernowską. Psycholog sportu i trenerka odpowiedziała na pytanie dotyczące jej wyobrażeń na temat Małgorzaty Rozenek-Majdan przed programem oraz tego, czy zmieniła swoje zdanie podczas współpracy z gwiazdą TVN.

Tak naprawdę sportowcy zazwyczaj nie postrzegają celebrytów jako osób, które radzą sobie z wysiłkiem, z wyzwaniami. Raczej są takie w stylu: 'Ała, ała, to mnie boli. Może odpuścimy?'. Muszę powiedzieć, że Małgosia mnie zszokowała. Ja w tym momencie jestem faktycznie jej ogromną fanką. Przede wszystkim widząc, jaką pracę wykonuje. Tam nie ma w ogóle odpuszczania, cokolwiek się nie dzieje Małgosia w ogóle nie odpuszcza. Robi bardzo trudne wymagające treningi. Naprawdę wielkie brawa dla niej za to, jak profesjonalnie do tego podchodzi
– powiedziała Zofia Szawernowska.

Premiera programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorek, 16 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Odcinki będą dostępne również w Playerze.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz od 16 kwietnia w TVN
Źródło: TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - zasady programu i uczestnicy

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Uczestnicy reality show to: Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z panów. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu.

Wszyscy mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty Rozenek-Majdan w programie, pomagają jej przygotować się do zadań i rywalizacji.

Uczestnicy programu Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska, Joanna Jędrzejczyk
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Piotr Głowacki
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Wojtek Łozowski
+4
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Reporter: K. Szymankiewicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości