"To będzie kabaret". Zabawne komentarze Małgosi Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Zabawne teksty Małgosi Rozenek-Majdan
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" realizowała wyzwania rzucone jej przez sześciu mężczyzn. Zmierzyli się w nowych dla każdego z nich dyscyplinach. Przypominamy śmieszne wypowiedzi z reality show.

Małgorzata Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej przeciwnicy w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wykonali serię sześciu bardzo trudnych zadań. Ekstremalne doświadczenia zaowocowały także zabawnymi komentarzami. Zobacz materiał ze śmiesznymi tekstami w reality show. Oto kilka z nich:

"Ja się czuję jak hipopotam na tym drzewie, dosłownie"

"To będzie kabaret."

"Bezpieczeństwo ponad beauty look."

"Kiedy rozmiar ma znaczenie."

"On w to wejdzie jak dzik w sosnę."

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Max >>>

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - zadania w reality show

Małgorzata Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wzięła udział w sześciu bardzo trudnych konkurencjach. Wybrali je mężczyźni, którzy rzucili jej wyzwania rywalizacji. Zaproponowali pojedynek w następujących dyscyplinach:

- Łukasz Orbitowski - pływanie w Bałtyku zimą, w lodowatej wodzie; - Łukasz Kadziewicz - wspinaczka na komin, który ma pond 250 metrów wysokości; - Piotr Głowacki - pojedynek drwali; - Wojtek Łozowski - zimowy biathlon; - Kajetan Kajetanowicz - wyścig rowerem; - Kuba Nowaczkiewicz- slackline na dużej wysokości.

Małgosia zmierzyła się nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z własnymi ograniczeniami i strachem. Wspólnie z rywalami wykonali trudne fizycznie zadania i ekstremalne sportowe wyzwania.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - na czym polega program?

W pierwszej polskiej edycji programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizowała ze znanymi osobami ze świata sportu i rozrywki. Uczestnicy reality show to: Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz, a Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska były mentorkami Małgorzaty.

Wszyscy mężczyźni oraz Małgosia mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie wyzwania. Wspierali ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. W każdym z 6 odcinków rywalizowali w jednej z dyscyplin. Zadanie nie było związane z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Po treningach i ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowaniach bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku w reality show.

 Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Uczestnicy programu Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska, Joanna Jędrzejczyk
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Piotr Głowacki
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Wojtek Łozowski
+4
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?