"Małgosia oczekuje uczciwej rywalizacji". Orbitowski o Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Orbitowski o rywalizacji z Rozenek-Majdan
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan i Łukasz Orbitowski są rywalami w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Lodowe pływanie to dla nich ogromne wyzwanie. Czy pisarz zastosował dla Małgosi taryfę ulgową? Premiera 1. odcinka już 16 kwietnia w TVN.

Orbitowski kontra Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Łukasz Orbitowski opowiedział o rywalizacji z Małgorzatą Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Udział w reality show oboje potraktowali jako sprawdzian swoich możliwości i wyjście z tzw. strefy komfortu. Dyscyplina, w której rywalizowali to lodowe pływanie. Zimna woda w Bałtyku, niska temperatura i zimowa aura nie sprzyjały realizacji tego wyzwania.

Gdybym ja miał dać Małgosi fory, to bym ją ciężko obraził. Nie o to chodzi. Dość łatwo doszedłem do wniosku, że Małgosia oczekuje uczciwej rywalizacji. W związku z tym przeciwstawiłem jej fitness potędze swoją prymitywną, dresiarską siłę schaba z siłowni. Na lodowe pływanie zdecydowałam się całkiem świadomie i tutaj nie było wielkiego zaskoczenia - otóż woda w zimie jest zimna
- wyznał Łukasz Orbitowski.
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz od wtorku 16 kwietnia w TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - kiedy premiera?

Premiera programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorek, 16 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Odcinki będą dostępne również w Playerze. Małgorzata Rozenek-Majdan zmierzyła się nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z własnymi ograniczeniami i strachem.

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Łukasz Orbitowski rywalem Małgorzaty Rozenek-Majdan

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - na czym polega program?

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wykonuje zadania, które wybrali mężczyźni uczestniczący w reality show. Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz zaproponowali prowadzącej pojedynek w różnych dyscyplinach. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty, pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

W "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizuje ze znanymi osobami ze świata sportu i rozrywki. Wszyscy mężczyźni oraz Małgosia mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie wyzwania. Wspierali ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Rywale muszą sprawdzić się w jednej z dyscyplin. Zadanie nie jest związane z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Po treningach i ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowaniach bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. Ich zmagania widzowie obejrzą w reality show.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości