Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Rozenek-Majdan i Głowacki w bardzo trudnej konkurencji

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Rozenek-Majdan i Głowacki w bardzo trudnej konkurencji
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan i Piotr Głowacki poczuli się jak prawdziwi drwale. Zadanie z latającymi dyskami była dla nich ogromnym wyzwaniem. Zobacz fragment trzeciego odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - odcinek 3.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Piotr Głowacki wcielą się w rolę drwali. Rywalizowali ze sobą w 3. odcinku reality show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Druga konkurencja to latające dyski. Liczył się czas i precyzja podczas realizacji tej misji - odcinania dysków z kłody. Sprawne posługiwanie się siedmiokilogramową pilarką było ogromnym wyzwaniem. W tej dziedzinie szkolenie przeprowadził drwal Kamil Szarmach. Małgorzata Rozenek-Majdan wygrała drugą rundę.

Zadania w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Piotr Głowacki wcieli się w rolę drwala. Łukasz Kadziewicz będzie się wspinał na komin, który ma pond 250 metrów wysokości. Kajetan Kajetanowicz przygotował wyzwanie rowerowe, to będzie szybka jazda. Wojtek Łozowski stoczy zimowy pojedynek z biathlonu w warunkach zimowych. Łukasz Orbitowski będzie pływał w Bałtyku, w lodowatej wodzie. Kuba Nowaczkiewicz przejdzie po linach na dużej wysokości. Wszyscy panowie razem z Małgorzatą wykonają trudne fizycznie zadania oraz zrealizują ekstremalne sportowe wyzwania.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości