Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: "O k...a porzygam się". Małgosia miała kryzys. Kuba interweniował

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgosia miała kryzys. Kuba interweniował
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan chciała zrezygnować z wykonania zadania. Przestraszyła się na treningu. Niespodziewanie pomógł jej Kuba Nowaczkiewicz. Zobacz fragment 5. odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - odcinek 5.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Kuba Nowaczkiewicz podjęli wyzwanie w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Kuba zaproponował Małgosi pojedynek na slackline. Rywale chodzili po taśmie, zamocowanej między dwoma stabilnymi punktami, na dużej wysokości. Trenowali razem z profesjonalistą w tej dyscyplinie. Filip Oleksik uczył ich technik chodzenia po slackline. Dawał wskazówki, jak przygotować się do rywalizacji.

Małgorzata Rozenek-Majdan podczas treningu zestresowała się bardzo. Kuba Nowaczkiewicz pomógł rywalce opanować złe emocje. Motywował ją, aby nie poddawała się i przeszła po linie.

- Brzuch mnie boli. O k...a porzygam się - oznajmiła zdenerwowana Małgosia.

- Ty, co jest z Tobą? - zapytał Kuba.

- Nie przejdę - odpowiedziała Gosia.

- Jak nie przejdziesz? Normalnie wskakuj na linę. Tu masz końcówkę. Skupiasz się na zrobieniu zadania i lecimy robić dalej. Krok do przodu. Spokojnie. Nic Ci nie grozi - powiedział Kuba do Małgosi.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - zasady programu

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wykonuje zadania, które wybrali mężczyźni uczestniczący w reality show. Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz zaproponowali prowadzącej pojedynek w różnych dyscyplinach. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty, pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

W "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizuje ze znanymi osobami ze świata sportu i rozrywki. Wszyscy mężczyźni oraz Małgosia mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie wyzwania. Wspierali ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Rywale muszą sprawdzić się w jednej z dyscyplin. Zadanie nie jest związane z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Po treningach i ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowaniach bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. Ich zmagania widzowie obejrzą w reality show.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości