Małgorzata Rozenek-Majdan wygra z Piotrem Głowackim? Pokonaj mnie, jeśli potrafisz PRZED EMISJĄ W TV

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan podda się w walce z Piotrem Głowackim?
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan i Piotr Głowacki podjęli wyzwanie dla drwali. Premiera trzeciego odcinka "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorek, 30 kwietnia o godz. 21:35 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - odcinek 3. sneak peek

Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizuje z Piotrem Głowackim w 3. odcinku "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Wyzwanie bohaterów programu to konkurowanie ze sobą w dyscyplinach inspirowanych Mistrzostwami Świata Drwali. Małgosia i Piotr wykonali cztery konkurencje. Jedna z nich to wyścig wspinaczkowy po pniach drzew. Niska temperatura i niesprzyjające warunki atmosferyczne utrudniały wykonanie tego zadania.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Piotr Głowacki spotkali się z trenerami, którzy przygotowali ich do rywalizacji. Podczas obozu w Borach Tucholskich wykonywali próbnie zadania, aby jak najlepiej nauczyć się ich przed finałowym pojedynkiem. Wspinanie po drzewach nie wychodziło dobrze Małgosi. Była zdenerwowana i zdemotywowana. Poddała się na treningu. Piotr poradził sobie o wiele lepiej. Jaki będzie finał tego starcia? Przekonasz się w najbliższym odcinku programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Piotr Głowacki rzucił wyzwanie Małgorzacie Rozenek-Majdan. Zwiastun 3. odcinka
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - kiedy premiera?

Premiera 3. odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorek, 30 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Odcinki są dostępne również w Playerze. Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan, Piotr Głowacki
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan, Piotr Głowacki
Źródło: TVN

Jakie są zadania w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?

Łukasz Orbitowski pływał w Bałtyku, w lodowatej wodzie. Łukasz Kadziewicz wspinał sięna komin, który ma 252 metry wysokości. Piotr Głowacki wcieli się w rolę drwala. Wojtek Łozowski stoczy zimowy pojedynek z biathlonu w warunkach zimowych. Kuba Nowaczkiewicz przejdzie po linach na dużej wysokości. Kajetan Kajetanowicz przygotował wyzwanie rowerowe, to będzie szybka jazda. Wszyscy panowie razem z Małgorzatą wykonają trudne fizycznie zadania oraz zrealizują ekstremalne sportowe wyzwania.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości