Pokonaj mnie, jeśli potrafisz PRZED EMISJĄ W TV: Małgorzata Rozenek-Majdan przerwała trening w lodowatym jeziorze

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan przerwała trening w jeziorze
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan i Łukasz Orbitowski podjęli wyzwanie polegające na pływaniu zimą w bardzo niskiej temperaturze. Premiera pierwszego odcinka "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorek, 16 kwietnia o godz. 21:35 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - odcinek 1., sneak peek

Małgorzata Rozenek-Majdan i Łukasz Orbitowski spotkali się na treningach w Giżycku dwa tygodnie przed finałem pierwszego zadania w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Ćwiczyli na siłowni i doskonalili swoje techniki pływania. Następnie pod opieką trenera weszli do lodowatej wody w Jeziorze Niegocin. Temperatura wody miała niecały stopień powyżej zera. Cykliczna adaptacja do lodowego pływania była konieczna dla zachowania bezpieczeństwa podczas finałowej rozgrywki.

- Jest tak strasznie, nie czerpię z tego przyjemności. Bardzo głęboko jest - oznajmiła Małgorzata Rozenek-Majdan i wyszła z wody. - Ja też nie - powiedział Łukasz Orbitowski

Małgosia była bardzo zdenerwowana. Niska temperatura wody i powietrza dała się jej mocno we znaki. Wyznała, że powrót na ląd był jeszcze gorszy niż wejście do wody. Porównała swoje odczucia do dźgania krami lodu, jakby nożem. Łukasz był bardziej opanowany. Starał się zrealizować trening do końca. Pisarz stwierdził, że on także nie czuje się komfortowo w zimnej wodzie. Chciał jak najlepiej przygotować się do finałowej rywalizacji.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz od wtorku 16 kwietnia w TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - premiera 1. odcinka

Premiera pierwszego odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorek, 16 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Reality show będzie można oglądać także w Playerze. Małgorzata Rozenek-Majdan zmierzyła się nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z własnymi ograniczeniami i strachem.

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz od 16 kwietnia w TVN
Źródło: TVN

Zadania w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Piotr Głowacki wcieli się w rolę drwala. Łukasz Kadziewicz będzie się wspinał na komin, który ma ponad 250 metrów wysokości. Kajetan Kajetanowicz przygotował wyzwanie rowerowe, to będzie szybka jazda. Wojtek Łozowski stoczy zimowy pojedynek z biathlonu w warunkach zimowych. Łukasz Orbitowski będzie pływał w Bałtyku, w lodowatej wodzie. Kuba Nowaczkiewicz przejdzie po linach na dużej wysokości. Wszyscy panowie razem z Małgorzatą wykonają trudne fizycznie zadania oraz zrealizują ekstremalne sportowe wyzwania.

Uczestnicy programu Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska, Joanna Jędrzejczyk
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Piotr Głowacki
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Wojtek Łozowski
+4
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości