Czy Małgosia Rozenek-Majdan i Łukasz Kadziewicz zjadą na linach po ścianie hotelu?

Małgosia Rozenek-Majdan zjeżdża po ścianie hotelu
Trening wspinaczkowy Małgosi i Łukasza zaczął się mocnym uderzeniem: musieli zjechać na linach po ścianie warszawskiego hotelu!

W drugim odcinku programu Małgosia Rozenek-Majdan dostała wyzwanie od Łukasza Kadziewicza. Zadanie dotyczyło wspinaczki, a rywalizacja polega na jak najszybszym wspięciu się na jak najwyższy punkt ponad 250-metrowej ścianki wspinaczkowej stworzonej na kominie w Szczecinie.

Jednym z pierwszych etapów przygotowań był zjazd na ławeczce i linach po ścianie warszawskiego hotelu Marriott. To zadanie miało ich oswoić z wysokością i widokami, które czekały ich podczas finalnego wyzwania w Szczecinie.

Początki nie były łatwe, ale ostatecznie oboje pokonali całą szklaną ścianę i mogli być z siebie dumni!

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
+5
Zobacz galerię

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorki o 21:35 w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Oglądaj program w Playerze!

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Kim jest Łukasz Kadziewicz?

Łukasz Kadziewicz – siatkarz, dwukrotny olimpijczyk, wicemistrz świata w siatkówce. Obecnie dziennikarz oraz współwłaściciel sieci restauracji.

Łukasz Kadziewicz i Małgorzata Rozenek-Majdan będą wspinali się na komin, który ma pond 250 metrów wysokości. Oboje przygotowywali się do tego zadania m.in. na ściance wspinaczkowej.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2

Autor: A. Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości