"Spaliłem buraka, zacząłem się jąkać". Kuba Nowaczkiewicz o spotkaniu z Joanną Jędrzejczyk w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kuba Nowaczkiewicz o pierwszym spotkaniu z Joanną Jędrzejczyk
Źródło: TVN
Kuba Nowaczkiewicz opisał swoją reakcję na pierwszym spotkaniu z Joanną Jędrzejczyk. Influencer i mistrzyni świata i Europy w boksie tajskim poznali się na planie programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz": Kuba Nowaczkiewicz i Joanna Jędrzejczyk w programie

Kuba Nowaczkiewicz i Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizują ze sobą w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Joanna Jędrzejczyk jest mentorką i trenerką gwiazdy TVN. Wspiera ją na treningach w przygotowaniach do zadań. Towarzyszy jej także w trakcie realizacji reality show. Kuba Nowaczkiewicz opowiedział o pierwszym spotkaniu z Joanną Jędrzejczyk na planie programu.

Moje pierwsze spotkanie z Joanną Jędrzejczyk. Mega niesamowicie krępująca sytuacja. Ja raczej słynę z tego że, mam cięty język i bardzo rzadko mi brakuje języka w gardle. A to była sytuacja, w której myślę, że jak ją zobaczę w TVN - to będzie mi trochę głupio. Spaliłem buraka, zacząłem się jąkać. Dziwne to było. Nawet później, jak podszedłem z nią porozmawiać - to byłem zestresowany. Myślę, że będzie to miało nie do końca korzystny dla mnie odbiór, ale to też spoko - nie zawsze muszę być cwaniakiem
- wyznał Kuba Nowaczkiewicz.

W 5. odcinku "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"Małgorzata Rozenek-Majdan i Kuba Nowaczkiewicz będą chodzić po taśmie, przymocowanej pomiędzy dwoma stabilnymi punktami, na dużej wysokości. Slackline to bardzo trudna i wymagająca dyscyplina.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan z trenerem
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan z trenerem
Źródło: TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - zasady programu

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wykonuje zadania, które wybrali mężczyźni uczestniczący w reality show. Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz zaproponowali prowadzącej pojedynek w różnych dyscyplinach. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty, pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

W "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizuje ze znanymi osobami ze świata sportu i rozrywki. Wszyscy mężczyźni oraz Małgosia mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie wyzwania. Wspierali ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Rywale muszą sprawdzić się w jednej z dyscyplin. Zadanie nie jest związane z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Po treningach i ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowaniach bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. Ich zmagania widzowie obejrzą w reality show.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości