Łukasz Kadziewicz: "Nawet po nagraniach budziłem się zlany potem". Jak poradzi sobie w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?

Łukasz Kadziewicz: "To nie była rywalizacja z Gosią, tylko z moim lękiem. Nawet po nagraniach budziłem się zlany potem"
W drugim odcinku programu Małgosia Rozenek-Majdan musi pokonać byłego siatkarza we wspinaczce. Łukasz Kadziewicz walczył jednak przede wszystkim ze swoim lękiem.

Łukasz Kadziewicz o swoim lęku

Były siatkarz przyznaje, że ma ogromny lęk wysokości i wizja wspinaczki była dla niego przerażająca.

- Spodziewałem się wszystkiego, ale akurat nie tego. Nie mam na to dokumentów, karty choroby, ale tak, mam lęk wysokości i to jest lęk przez duże L. Od pierwszego dnia zdjęciowego, od pierwszego podejścia do tego tematu miałem świadomość, że to nie będzie rywalizacja ja vs. Gosia, tylko to będzie rywalizacja ja kontra moje lęki, bo to jest trauma i to były długie dni i długie bezsenne noce, bo nawet jak skończyliśmy nagrywać to ja kilka razy nad ranem się obudziłem z lany zimnym potem ze świadomością, że jestem na kominie, jestem na tej platformie, że zaraz mam skoczyć - wspomina Łukasz.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Źródło: Bartosz Krupa

Spytaliśmy Łukasza, czy sama wizja rywalizacji z kobietą sprawiła, że myślał o jakiejś przewadze lub daniu "forów".

- Nie, nic z tych rzeczy. Ja naprawdę nie odpuszczam. Jestem ojcem dzisiaj osiemnastoletniej córki, której nie odpuszczałem od początku, jak zaczęła, jak uczyła się pełzać i chodzić i mówić. To zawsze miała świadomość, że jeżeli w coś gramy, to wygrywa po prostu lepszy. - mówi Kadziewicz.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: zwiastun 2. odcinka

W drugiej odsłonie Rozenek-Majdan zmierzy się z byłym siatkarzem Łukaszem Kadziewiczem we wspinaczce. Ale, jak to w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" bywa, ścianka wspinaczkowa to dopiero początek przygody. Rywalizacja przeniesie się na szklaną ścianę hotelu i 250-metrowy komin.

Premiera drugiego odcinka we wtorek 23 kwietnia o 21:35!

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
+5
Zobacz galerię

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorki o 21:35 w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Oglądaj program w Playerze!

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Kim jest Łukasz Kadziewicz?

Łukasz Kadziewicz – siatkarz, dwukrotny olimpijczyk, wicemistrz świata w siatkówce. Obecnie dziennikarz oraz współwłaściciel sieci restauracji.

Łukasz Kadziewicz i Małgorzata Rozenek-Majdan będą wspinali się na komin, który ma pond 250 metrów wysokości. Oboje przygotowywali się do tego zadania m.in. na ściance wspinaczkowej.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2

Autor: A. Raczkowska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości