"Co my w ogóle robimy?!". Wojtek Łozowski o kontuzji w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Wojtek Łozowski o kontuzjach "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". "Co my w ogóle robimy?!"
Wojtek Łozowski rzuca wyzwanie Małgosi Rozenek-Majdan. Jak jego rodzina zareagowała na jego udział w programie?

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz. Jakie wyzwanie czeka Rozenek-Majdan w 4. odcinku?

Wojtek Łozowski będzie kolejnym rywalem Małgosi Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Muzyk wybrał dla niej dyscyplinę, w której trzeba się wykazać siłą, kondycją, celnością i... odpornością na zimno. A jak wiemy z pierwszego odcinka programu, zimno to najgorszy wróg Rozenek-Majdan!

Wojtek powiedział nam, na jakie wsparcie rodziny może liczyć:

- Mama i ojczym kibicują i w takich wszystkich moich aktywnościach oni zawsze bacznie obserwują i kibicują i są. Moja mama na przykład jest hitem pod tym względem, że ona zawsze robi zdjęcie telewizorowi jak ja jestem w telewizorze, więc ja mam cały album zdjęć mojego telewizora z domu, w którym jestem ja i zawsze mi takie zdjęcia podsyła - opowiedział Wojtek.

Na planie programu przytrafiły się też kontuzje, bo biathlon to niezwykle trudny i wymagający sport.

- I ja i Małgosia niestety mieliśmy takie upadki, które spowodowały, że musieliśmy niestety przełożyć zdjęcia na trochę później, kontynuację zdjęć, a ja miałem kontuzję ręki i palców, u Gosi coś z kolanem było, więc był taki moment, pluliśmy sobie w brodę na zasadzie co my w ogóle robimy? Namawialiśmy się wzajemnie, żebyśmy może trochę odpuścili tę taką ambicjonalną rywalizację, żebyśmy właśnie trochę nie narobili sobie problemu na całe życie, ale wiadomo potem jak był start i finał no to każdy dawał z siebie wszystko - przyznaje Wojtek.

Ja pierdzielę, jest to naprawdę trudny sport, możemy sobie zrobić krzywdę
- podkreślał Wojtek Łozowski

Premiera 4. odcinka programu we wtorek 7 maja o 21:35 w TVN i Playerze!

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
+7
Zobacz galerię

Na czym polega biathlon?

Biathlon to zawody zimowe. Zawodnicy muszą pokonać dystans, który zwykle wynosi od 7,5 km do 20 km, może być to zatem np. 10 km czy 15 km. Podczas biegu mają w określonych odstępach czasowych zająć stanowiska na strzelnicy. Strzały oddają z pozycji leżącej lub stojącej – w czasie całego biegu odbywa się to 2 lub 4 razy.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Źródło: East News

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorki o 21:35 w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Oglądaj program w Playerze!

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Kim jest Wojtek Łozowski?

Muzyk, wokalista, autor tekstów, a także założyciel i były wokalista grupy Afromental. Aktor, juror oraz uczestnik programów rozrywkowych. 

Wyzwanie, które rzuci Małgorzacie Rozenek-Majdan, będzie polegało na ukończeniu biathlonu, czyli biegów narciarskich połączonych ze strzelectwem zimą.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4

Autor: A. Raczkowska

Źródło zdjęcia głównego: East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości