Małgorzata Rozenek-Majdan kontra Kuba Nowaczkiewicz. Zwiastun 5. odcinka Pokonaj mnie, jeśli potrafisz

Małgorzata Rozenek-Majdan kontra Kuba Nowaczkiewicz. Zwiastun 5. odcinka Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym odcinku "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" zmierzy się z Kubą Nowaczkiewiczem. Zobacz zapowiedź reality show. Premiera programu 14 maja TVN.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - odcinek 5.

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie rywalizowała z Kubą Nowaczkiewiczem. Wyzwanie, które Kuba rzucił Małgosi to slackline. Konkurenci będą chodzić po taśmie, zamocowanej między dwoma stabilnymi punktami, na dużej wysokości! Taśma choć jest mocno napięta, ugina się pod ciężarem ciała i chybocze na boki. Zapanowanie nad strachem i utrzymanie równowagi w takich okolicznościach to ekstremalnie trudne zadanie dla obojga z nich.

Instagramowe konto Influencera śledzi około pół miliona followersów. Pomimo popularności w Internecie, świat telewizji to dla Kuby Nowaczkiewicza zupełnie nowe doświadczenie. Jest młody, silny i bezkompromisowy, a jego najwyższym celem jest zwycięstwo. Tak więc oczywistym jest fakt, że Małgosię czeka kolejna, ekstremalna przeprawa!

Małgosię i Kubę czekają mordercze treningi, ciągła walka z równowagą i strachem, że każdy, nawet najmniejszy błąd może ich sporo kosztować. Czy przeszłość baletowa Małgosi pomoże jej w zwycięstwie w tej konkurencji?

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kuba Nowaczkiewicz
Źródło: TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - premiera w TVN

Premiera 5. odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorek, 14 maja o godz. 21:35 w TVN. Odcinki są dostępne również w Playerze.

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Zobacz, co wydarzyło się w trzecim odcinku. Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizowała z Piotrem Głowackim.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz, odcinek 3.

Źródło: TVN
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan przegrała w rzucaniu siekierą do celu
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan przegrała w rzucaniu siekierą do celu
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Rozenek-Majdan i Głowacki w bardzo trudnej konkurencji
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Rozenek-Majdan i Głowacki w bardzo trudnej konkurencji
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Ścinanie drzewa do celu było wyzwaniem
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Ścinanie drzewa do celu było wyzwaniem
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Wyścig po drzewach na czas
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Wyścig po drzewach na czas

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - zasady programu i uczestnicy

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wykonuje zadania, które wybrali mężczyźni uczestniczący w reality show. Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz zaproponowali prowadzącej pojedynek w różnych dyscyplinach. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty, pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

W "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizuje ze znanymi osobami ze świata sportu i rozrywki. Wszyscy mężczyźni oraz Małgosia mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie wyzwania. Wspierali ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Rywale muszą sprawdzić się w jednej z dyscyplin. Zadanie nie jest związane z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Po treningach i ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowaniach bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. Ich zmagania widzowie obejrzą w reality show.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 4
+7
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości