Wiosenna ramówka TVN. "Milionerzy" wracają 4 marca. W tym sezonie padnie pytanie za milion!

Wiosenna ramówka TVN. "Milionerzy" wracają 4 marca!
Już od poniedziałku 4 marca widzowie TVN będą mieli okazję zobaczyć najnowsze odcinki uwielbianego przez siebie teleturnieju „Milionerzy”. W wiosennym sezonie na fanów formatu czekają nie lada niespodzianki, a pytanie za milion usłyszy więcej niż jeden uczestnik. Jedno jest pewne, emocji z pewnością nie zabraknie! W roli prowadzącego niezastąpiony Hubert Urbański.

W nowym sezonie „Milionerów” uczestnicy będą mieli do dyspozycji aż 4 koła ratunkowe. Do tej pory mogli skorzystać z telefonu do przyjaciela, opcji pół na pół oraz pomocy publiczności. Teraz będą również mogli wymienić pytanie, jeśli uznają, że jest dla nich zbyt trudne. Czwarte koło ratunkowe będzie dostępne dopiero po osiągnięciu pułapu 40 tysięcy złotych!

Nowe koło ratunkowe w "Milionerach"

W tym sezonie na widzów czeka nowość: czwarte koło ratunkowe, czyli zamiana pytania. Będzie ono dostępne po osiągnięciu pułapu 40 tysięcy złotych. Czy to koło ułatwi wygranie okrągłego miliona? Przekonamy się już w marcu. Przypominamy, że taka pomoc była dostępna w czasie pandemii, kiedy odcinki były nagrywane bez udziału publiczności.

Ile osób wygrało milion w "Milionerach"?

Do tej pory mieliśmy pięciu milionerów w polskiej edycji programu. Krzysztof Wójcik sięgnął po najwyższą nagrodę w 2010 roku. W 2018 roku emerytowana nauczycielka Maria Romanek została drugą polską milionerką, a jako trzecia, w 2019 roku, czek otrzymała Kasia Kant-Wysocka. Dwa lata później bank rozbił muzykolog Jacek Iwaszko, a w 2022 roku piątym milionerem został Tomasz Orzechowski, który zasłynął niezwykle opanowaną grą.

Hubert Urbański, Milionerzy
Hubert Urbański, Milionerzy

Wiosną 2024 pytanie za milion usłyszy więcej niż jedna osoba. Czy Hubert Urbański otrzyma ostatecznie prawidłową odpowiedź?

Autor: Aleksandra Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości