W 5. odcinku "MasterChefa Nastolatki" wyjątkowa gościni. Przed uczestnikami trudne kulinarne zadanie

MasterChef Nastolatki
"MasterChef Nastolatki": W 5. odcinku wyjątkowa gościni i kolejne konkurencje eliminacyjne
W 5. odcinku kuchnię "MasterChefa Nastolatki" odwiedzi wyjątkowa gościni - Sofia Konecka-Menescal, finalistka 12. edycji "Top Model". Młodzi kucharze staną przed nowymi kulinarnymi zadaniami. Będą musieli stworzyć danie ze składników spod złotej skrzyni

Kolejna konkurencja będzie wymagała od uczestników pracy drużynowej. Sprawdzi nie tylko ich wiedzę kulinarną, ale także spryt i zdolność współpracy. Najlepszy zespół automatycznie przejdzie do kolejnego odcinka. Drugą grupę czeka dogrywka i kolejna eliminacja. Tematem decydującego etapu będzie klasyczne meksykańskie burrito. Komu pójdzie najsłabiej?

MasterChef Nastolatki - jakie zdrowe potrawy przygotowała Ewa Chodakowska?

Trenerka tysięcy Polek i Polaków w MasterChefie przygotowała kilka dań i przekąsek, które są idealnie zbilansowane, zdrowe i smaczne. Na stole znalazły się: łosoś na parze z ryżem i granatem, warzywa, hummus i owsianka z owocami. Na deser koktajl z awokado, bananów z syropem z agawy. Propozycje Ewy były dla młodych kucharzy świetną inspiracją przed zadaniem, które za chwilę ich czekało. Każdy z nich miał kilkadziesiąt minut na skomponowanie zdrowego posiłku. Marta Kornacka od początku czuła się pewnie, a jej kulinarna propozycja została później wyróżniona.

Marta przygotowała łososia a'la curry z brązowym ryżem i sałatką z mango, pomidora, awokado i rukoli.

Ewa i Marta były gościnami w studio Dzień Dobry TVN. W programie Ewa od razu zauważyła ogromną miłość Marty do zdrowego gotowania.

Wspaniała dziewczyna, pełna pasji, dobrej energii, uśmiechnięta, ambitna, ogromny, ogromny talent, otwartość, wielkie serce
- podkreśliła Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska i Marta Kornacka o pasji do gotowania i sposobie na walkę z chorobą
Ewa Chodakowska i Marta Kornacka o pasji do gotowania i sposobie na walkę z chorobą
4. odcinek MasterChefa Nastolatki otwierała konkurencja eliminacyjna, polegająca na przygotowaniu zdrowego posiłku. Dla jednego z uczestniów zadanie okazało się tym ostatnim

Konkurs."Gotuj z MasterChef Nastolatki"

To proste: Wybierz jeden z przepisów, które do tej pory pojawiły się w programie MasterChef Nastolatki. Nagraj video z przygotowaniem potrawy lub po prostu zrób zdjęcie już gotowej! Jury spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze 25 najbardziej kreatywnych i nagrodzi zwycięzców. Ich prace będą pokazane w mediach społecznościowych programu.

Daty zgłoszeń - od 24 marca do 7 kwietnia.

Konkurs "Gotuj z MasterChef Nastolatki". Nagraj przepis lub wyślij zdjęcie i wygraj nagrody!
Konkurs "Gotuj z MasterChef Nastolatki". Nagraj przepis lub wyślij zdjęcie i wygraj nagrody!
Nagraj własny film lub zdjęcie z przepisem na wyjątkową potrawę, która pojawiła się w MasterChef Nastolatki i wygraj jeden z 25 zestawów - bluzę MasterChefa i książkę Rozkosznego!

Oglądajcie program "MasterChef Nastolatki w TVN i Player.pl

Autor: Anna Szafrańska

Źródło: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości