Iza Kuna u Kuby Wojewódzkiego. "Twoja córka jest hot. Hotówa!"

Iza Kuna u Kuby Wojewódzkiego. "Twoja córka jest hot. Hotówa!"
Iza Kuna i Adam Woronowicz spotkali się niedawno na planie serialu "Klara". We wtorek 26 marca aktorzy będą gośćmi Kuby Wojewódzkiego.

Iza Kuna i Adam Woronowicz u Kuby Wojewódzkiego

Iza Kuna i Adam Woronowicz zagrali razem brawurowo w komediach "Teściowie" i "Teściowie 2". Teraz możemy oglądać ten duet w nowym serialu produkcji Playera - "Klara".

We wtorek 26 marca o 22:50 Iza Kuna jako pierwsza pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego, a wizyta zacznie się mocnym wyznaniem gospodarza.

Iza Kuna wspomina recenzję jej książki, którą Kuba zamieścił w prasie. Napisał wtedy, komentując zdjęcie Izy z córką Nadią:

Iza Kuna, aktorka, napisała książkę. (...) Czekam, żeby jedna albo druga wpadła w moje ręce
- zażartował Kuba Wojewódzki

- Podarowałam ci tę książkę, w nadziei, że wpadnie szybciej niż moja córka! - dodała Iza.

- Ale powiem ci, Iza... twoja córka jest HOT. Hotówa! - odpowiedział Kuba.

Izabela Kuna z dziećmi: Nadią i Stanisławem
Izabela Kuna z dziećmi: Nadią i Stanisławem
Źródło: MWMEDIA

Iza Kuna - najważniejsze role

Iza Kuna jest absolwentką Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Po ukończeniu studiów została aktorką Teatru Polskiego w Warszawie, grała także epizodyczne role w filmach i serialach telewizyjnych. Na wymarzoną rolę musiała trochę poczekać. Rok 2008 okazał się przełomem: zagrała w "33 sceny z życia" Małgorzaty Szumowskiej i "Lejdis" Andrzeja Saramonowicza i Tomasza Koneckiego. Ten drugi przyniósł jej ogromną popularność. Film zyskał ogromną sympatię publiczności i do dziś jest jedną z chętniej oglądanych polskich komedii.

Iza Kuna
Iza Kuna

Aktorka nie wpadła w szufladkę. Doskonale sprawdza się w komediowym repertuarze ("Teściowie", "Masz ci los!""), kinie obyczajowym ("Listy do M.4") czy dramatach i thrillerach ("Drogówka", "Wołyń"). Od kilku lat ma naprawdę dobry czas zawodowo, a widzowie cenią jej role na dużym ekranie, jak i w serialowych produkcjach.

W player.pl już 22 marca zadebiutował serial "Klara", który powstał na podstawie książki napisanej przez Izę Kunę. Aktorka zagra główną rolę. Jest także odpowiedzialna za produkcję. To wyjątkowy projekt, w którym zebrała się świetna obsada, m.in. Adam Woronowicz, Piotr Adamczyk i Kasia Warnke, który opowiada o dojrzałej kobiecie poszukującej szczęścia w wielkim mieście. Na brak poczucia humoru nie będzie można narzekać.

Szybkie pytania z Izą Kuną

"Kuba Wojewódzki" w TVN i Playerze

Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych. To "crème de la crème" polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. W tym sezonie na kanapie Kuby Wojewódzkiego zasiądą m.in. twarze nowych programów stacji oraz gwiazdy z fabularnych produkcji.

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami 21. sezon "Kuby Wojewódzkiego", on nadal w świetnej formie – uzbrojony w niestarzejący się błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u.

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki

Autor: Aleksandra Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości