"Moją miłość już masz". Julia Wieniawa poruszona występem Olivii

Mam Talent! 15, odcinek 8 LIVE
"Moją miłość już masz" - Julia Wieniawa poruszona występem Olivii
Po swoim niezapomnianym występie w rundzie castingowej, który zakończył się zdobyciem złotego przycisku, Olivia stanęła na scenie półfinału "Mam Talent!", demonstrując swoje umiejętności w jeszcze bardziej wyrafinowany sposób.
Mam Talent!: Olivia Hausner
Mam Talent!: Olivia Hausner

Mam Talent! - Zobacz półfinałowy występ Olivii Hausner

Od pierwszych dźwięków Olivia zdominowała scenę programu "Mam Talent!". Jej interpretacja, pełna pasji i technicznej precyzji, wywołała owacje na stojąco zarówno wśród widowni, jak i jurorów.

Moją miłość już masz!
- skomentowała Julia Wieniawa

Publiczność nie ukrywała swojego entuzjazmu. Olivia, która marzy o studiach na Akademii Muzycznej i karierze muzycznej, nie tylko potwierdziła swoje aspiracje, ale również pokazała, że jest gotowa stanąć na największych światowych scenach.

Mam Talent!
Mam Talent!

"Mam Talent!" - Kim jest Olivia Hausner?

Olivia jest uczennicą I klasy liceum o profilu biol-chem-mat, jednak swoją przyszłość chciałaby związać z muzyką i studiować na Akademii Muzycznej. Rodzice Olivii zauważyli, że kocha śpiewać, gdy miała 4 lata. Wtedy zapisali ją na zajęcia wokalne do miejscowego Domu Kultury. W wieku 7 lat zaczęła uczęszczać do szkoły muzycznej i grać na skrzypcach. Obecnie, Olivia dalej kontynuuje naukę śpiewu w Domu Kultury oraz gry na skrzypcach w szkole muzycznej II stopnia, ponad to jest członkinią Nadsańskiej Orkiestry Kameralnej oraz kapeli „Lasowianka”.

Mam Talent! - jak wyglądał castingowy występ Olivii?

Występ Olivii, która na scenie zaprezentowała swoje niezwykłe umiejętności wokalne i instrumentalne, poruszył zarówno jury, jak i publiczność. Po jego zakończeniu, wszyscy skupili się na reakcji jurorów. Wówczas, niespodziewanie, Jan Pirowski, jeden z prowadzących program, podjął decyzję, która zaskoczyła wszystkich!

Mam Talent!: Zobacz "złoty" występ Olivii Hausner
Olivka, chciałem Cię zapytać, czy nie chcesz być w półfinale? Myślę, że po prostu należy Ci się ten półfinał! (...) Są takie momenty, których jestem absolutnie pewny!
wyznaje Jan Pirowski, jeden z prowadzących program "Mam Talent!"

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości