Kulisy szóstego odcinka "Mam Talent!". Zobacz nieemitowane sceny! [TYLKO U NAS]

Mam Talent!: Tomasz "Łudek" Łudczak
Mam Talent!: Zobacz materiały zza kulis talent-show!
Mam Talent!: Zobacz materiały zza kulis talent-show!
Mam Talent!: Tego nie było w TV!
Mam Talent!: Tego nie było w TV!
Mam Talent!: Zobacz, co działo się za kulisami!
Mam Talent!: Zobacz, co działo się za kulisami!
Podczas gdy widzowie wpatrują się w ekscytujące występy uczestników "Mam Talent!", za kulisami rozgrywa się zupełnie inna historia. Dodatkowe materiały z szóstego odcinka to prawdziwa skarbnica nieoczekiwanych zwrotów akcji i zabawnych cytatów, których nie zobaczysz na ekranie telewizora.

"Mam Talent!" - zobacz nieemitowane fragmenty z 6. odcinka

Mam Talent!: Tomasz "Łudek" Łudczak
Mam Talent!: Tomasz "Łudek" Łudczak

Zapraszamy do odkrycia nieemitowanych scen z 6. odcinka "Mam Talent!". Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa i Marcin Prokop nie tylko oceniają talenty uczestników, ale także bawią się, wymieniając dowcipy i opowiadając zabawne historie. To właśnie te chwile, gdy kamery nie skupiają się na scenie, dostarczają widzom prawdziwych emocji i radości.

Dodatkowo, widzowie mogą zobaczyć rozmowy prowadzących, które mają istotny wpływ na atmosferę programu. Ich dyskusje, kulisy współpracy z jurorami i uczestnikami stanowią prawdziwą gratkę dla fanów, umożliwiając im lepsze zrozumienie magii naszego talent-show. Dzięki nieemitowanym fragmentom z szóstego odcinka, widzowie mogą poczuć się jak uczestnicy programu, a także lepiej poznać ludzi, którzy tworzą tę magiczną aurę wokół "Mam Talent!". Jeśli pragniecie zobaczyć więcej niż to, co oferuje telewizja, gorąco zachęcamy do sięgnięcia po dodatkowe materiały. Przygotujcie się na prawdziwą dawkę śmiechu!

Mam Talent! - co wydarzyło się w 5. odcinku?

Mam Talent! 15: Odcinek 5
Mam Talent!: Marcin Zaprawa i  Aleksandra Jurga
Mam Talent!: Marcin Zaprawa i  Aleksandra Jurga
Mam Talent!: Marek Czajkowski
Mam Talent!: Marek Czajkowski
+19
Zobacz galerię

W piątym odcinku było pełno zaskoczeń! Na scenie zaprezentowano talenty, które nigdy wcześniej nie pojawiły się w „Mam Talent!” – jurorzy obejrzeli popis na deskowrotkach, wokalny występ łączony ze sztuką cosplay’u, a także spektakularny pokaz dronów! O uznanie publiczności oraz potrójne "tak!" składu jurorskiego walczyła również energetyczna skrzypaczka, warszawski iluzjonista, Strongman z Podlasia czy charyzmatyczny duet taneczny. Zobacz, najlepsze fragmenty odcinka! Na szczególną uwagę zasługuje występ Natalii Sacharczuk. 9-latka swoim emocjonalnym tańcem zachwyciła Julię Wieniawę, która nie kryła zachwytów nad jej występem.

Natalko, jak patrzę na Ciebie, to trochę widzę siebie jak byłam dzieckiem. Kiedy mama mnie zawoziła na zajęcia z gimnastyki artystycznej, na zajęcia taneczne... I pamiętam też tą swoją radość w tym, jak ja to kochałam. Tylko wiesz, czego ja nie miałam? Takiego talentu wielkiego jaki Ty masz. Takiej gracji, takiej dojrzałości jaką Ty masz, a masz tylko 9 lat... Chciałam Ci powiedzieć, że przechodzisz dalej!
- wyznała Julia Wieniawa.

Nowa jurorka Mam Talent! postanowiła nagrodzić Natalię złotym przyciskiem. Dzięki czemu dziewczynka ma pewne miejsce w półfinałach 15. edycji programu "Mam Talent!".

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!