"Szamańskie, uwodzicielskie". Marcin Prokop podziwia występ Vitalija

"Szamańskie, uwodzicielskie". Marcin Prokop podziwia występ Vitalija
Jeden z najbardziej wyczekiwanych półfinałowych występów łączył siłę, precyzję i niezwykłe umiejętności żonglerskie. Vitalii Yarchuk, absolwent Kijowskiej Miejskiej Akademii Rozmaitości i Sztuki Cyrkowej, stanął na scenie z niezwykłą prezentacją, która przenosi sztukę żonglerki na zupełnie nowy poziom. Zobaczcie jego występ!
Mam Talent!: Vitalii Yarchuk
Mam Talent!: Vitalii Yarchuk

Mam Talent! - zobacz półfinałowy występ Vitalia Yarchuka

W półfinałowym występie Vitalii Yarchuk wzbudził wiele emocji. Po bardzo udanym występie castingowym podniósł oczekiwania jurorów, co do jego pokazu na żywo. Ten utalentowany artysta cyrkowy, którego przygoda z cyrkiem rozpoczęła się od akrobatyki, przekształcił swoje pasje i umiejętności w widowiskową żonglerkę.

Szamańskie, uwodzicielskie
- skomentował Marcin Prokop

Jego talent nie zna granic, czego dowodem są liczne międzynarodowe występy, takie jak udział we włoskim Le Cirque Top Performers czy na lubelskich Cyrkulacjach. Poza sceną Yarchuk nie traci tempa - jego pasje obejmują snowboard, skoki spadochronowe, jazdę na rolkach, longboardzie i rolkach.

Mam Talent!: Vitalii Yarchuk
Mam Talent!: Vitalii Yarchuk

Jego występ to nie tylko techniczna wirtuozeria, ale także wspaniała opowieść o determinacji i odwadze. Po każdym perfekcyjnie wykonanym ruchu widać było u Yarchuka iskrę zapału i radość z możliwości dzielenia się swoim talentem z publicznością. Każdy moment jego występu jest pełen napięcia i oczekiwania, a finałowa akcja, w której Yarchuk żongluje piłkami, po prostu zapiera dech w piersiach.

Mam Talent! - Kim jest Vitalii Yarchuk?

Mam Talent!: Zobacz występ Vitaliia Yarchuka!

Vitalii swoją przygodę z cyrkiem zaczął od akrobatyki. Jest absolwentem Kijowskiej Miejskiej Akademii Rozmaitości i Sztuki Cyrkowej. Po kontuzji kolana, która skończyła się operacją poświęcił się żonglerce. Jego żonglerka łączy w sobie siłę i umiejętności. Poziom trudności wykonania jest wyższy ponieważ używa piłek do koszykówki, które są cięższe i większe niż inne przedmioty. Występował między innymi we włoskim Le Cirque Top Performers oraz na lubelskich Cyrkulacjach. Wolny czas spędza aktywnie – jego hobby to snowboard, skoki spadochronowe, jazda na rolkach, longboardzie i rolkach. Nie ma planu na przyszłość, jak sam mówi po prostu chce poznawać świat i zaskakiwać ludzi. 

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości