Filip Drogos łamie stereotypy! Zobaczcie jego półfinałowy występ!

Mam Talent!: Filip Drogos
Filip Drogos łamie stereotypy!
W drugim odcinku na żywo programu "Mam Talent!" publiczność została oczarowana niezwykłym talentem młodego artysty - Filipa Drogosa. Jurorzy postanowili przyznać mu platynowy przycisk, dzięki któremu jest pewny udziału w finale.
Mam Talent!: Filip Drogos
Mam Talent!: Filip Drogos

"Mam Talent!" - zobacz półfinałowy występ Filipa Drogosa

Filip Drogos przedstawił niezapomniane widowisko, które od samego początku wciągnęło wszystkich obecnych w studio. Z każdym ruchem, Filip emanował pewnością siebie i połączeniem fizycznej siły z niezwykłą elastycznością. Jego wykonanie było płynne, harmonijne, a jednocześnie zaskakujące i dynamiczne. Publiczność, jak i jury, byli zgodni - Filip Drogos ma niesamowity talent.

Mam Talent!: Filip Drogos
Mam Talent!: Filip Drogos

Oglądaj program "Mam Talent!" w Player.pl!

"Mam Talent!" - Kim jest Filip Drogos?

Mam Talent!: Filip Drogos
Mam Talent!: Filip Drogos

Filip z wykształcenia jest socjologiem i elektroradiologiem - od pół roku zajmuje się medycyną nuklearną i pracuje w klinice, która zajmuje się leczeniem przy pomocy izotopów. Wychował się w małej wsi Kamień Krajeński, jest najmłodszy z czwórki rodzeństwa. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął mając 13 lat od samodzielnej nauki jazzu i modern jazzu. Uczył się z internetu, intuicyjnie, czasami jeździł na turnieje, gdzie podpatrywał uczestników. W 2015 roku wziął udział w YCD (odpadł na etapie bootcampu) po tym wydarzeniu zdecydował się na taneczną emeryturę. Wytrzymał 4 miesiące i zaczęło brakować mu współzawodnictwa i adrenaliny - jako 2 mężczyzna w Polsce postanowił spróbować pole dance art. W 2021 roku został Mistrzem Polski i Europy w kategorii Pole Dance Art.

Mam Talent!: Filip Drogos zachwycił jury swoimi umiejętnościami

"Mam Talent!" - kto dostał się do finału programu w 1. odcinku na żywo?

Pierwszy odcinek na żywo programu "Mam Talent!" dostarczył widzom nie tylko wyjątkowych emocji, ale także wzruszeń i niespodzianek. Tymoteusz Sobczyk, zachwycający swoim talentem tanecznym, zdobył pierwsze miejsce w głosowaniu widzów. Jego umiejętności i charyzma zaowocowały najwyższą liczbą głosów, co uczyniło go bezapelacyjnym faworytem spośród wszystkich uczestników. Jednakże, dla jurorów, wybór pozostał trudny, a w bezpośrednim głosowaniu dwóch półfinalistów - Teddy's Army oraz Olivii Hausner - musieli się zmierzyć z jeszcze większym wyzwaniem.

Decyzją jurorów to właśnie Olivia Hausner otrzymała bilet do wielkiego finału programu.

Mam Talent!: Olivia Hausner o wsparciu przyjaciół
Finalista Tymoteusz Sobczyk w ogniu pytań Janka Pirowskiego

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości